Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szódabikarbónás teszt a baba...

Szódabikarbónás teszt a baba nemének "kiderítésére". Aki kipróbálta mi a tapasztalata? Mennyi idős terhesen mutathat valamit már?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ez dönti el a baba nemét, viszont egy mókát megér. 11 hetes kismami vagyok és kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a kis drágánk. Youtubon néztem és ott elég sok video van erről. Ki mikor végezte el először és volt olyan akinek ellenkező nemű baba lett, mint amit jelzett?

Légyszi akik emiatt "hülyének" tartanak, hogy kipróbálom kíméljenek meg a hozzászólásoktól. Köszönöm!


2018. febr. 7. 21:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
39%
Akkor én csak ennyit írok.
2018. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
67%
En kiprobaltam szinten 11 hetesen, azota 15 hetesen is de lanyt mutat mindig... februar vegen megirom hogy jot mutatott-e :D
2018. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

2-es, köszi, várni fogom! :) Ne felejts el! :D


1-es, én meg csak annyit írok, hogy akkor miért vetted a fáradságot írni. Na meg egyáltalán miért is olvastad el és kattintottál rá???????????

2018. febr. 7. 21:46
 4/30 anonim ***** válasza:
62%
14 hetesen fiút “mutatott”, 15 hetesen lányt. Kislány lett. 😊
2018. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
13%
Amugy az ebayen lehet rendelni kazettas tesztet, mint egy terhessegi tesztet ugy kell elvegezni, es kimutatja hogy fiu vagy lany lesz.. ha kek fiu, ha lany rozsaszin.. gender maker a neve , kicsit huzos az ara, de en megrendeltem, eppen uton van Amerikabol :D kivancsi vagyok ez igazat mutat-e majd.. a youtube-on ez is fent van es ahogy megneztem a kesobbi videokat, ugy el is talalta az osszeset
2018. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Köszi 3-as! :) Úgy látom a válaszaitok alapján, hogy annál "pontosabb" minél később végezzük el? :D :))

Szívesen várok még válaszokat!

2018. febr. 7. 21:53
 7/30 A kérdező kommentje:
5-ös, igen, láttam én is valami ilyesmit ahogy teszteltek vele. Majd írd meg légyszi, hogy mit mutatott és hogy bejött e tényleg. :) Jövőhéten megyünk 4D ultrahangra és akkor már valószínű, hogy kiderül a neme.
2018. febr. 7. 21:59
 8/30 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy a bikarbónás tesztet reggeli 1. pisiből kell megcsinálni vagy az a nap bármely szakaszában elvégezhető? Ti hogy csináltátok?
2018. febr. 7. 22:05
 9/30 anonim ***** válasza:
33%
Reggeli elso pisi kellene, de nekem mindig lanyt mutatott eddig barmelyik pisibol :)
2018. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
56%
Erről nem tudtam első két babánál, szóval nincs összehasonlítási alapom, most kipróbáltam, fiút mutatott, fiú lesz, szerintem szórakozásnak tök jó dolog, de akkor legyél tényleg biztos, ha már megszületett, mert még az UH is tud tévedni néha, (remélem, nekünk nem téved, elég szépen látszódtak a zacsik :D )
2018. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!