Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tüneteim utalhatnak terhessé...

A tüneteim utalhatnak terhességre? A ciklusom közepétől fogva tart a mensi szerű érzés, minden nap szurkál hol a petefészkem (felváltva mindkettő), hol a méhemnél.

Figyelt kérdés
A fura még az, hogy nekem a mensi első jele a mellfájás szokott lenni kb 1 héttel előtte, most meg SEMMI. Folyás sincs, max. kevés és ragadós, pedig nekem mindig volt. Ja, és az én számításom szerint holnap, a ciklus.hu szerint csüt-ön (nem)kéne megjönnie.
2008. okt. 28. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
HA holnap nem kellene megjönni , és nem félsz a csalódástól az estleges korai tesztelés miatt, akkor holnap reggel csinálhatsz egy tesztet, de az még nem biztos, hogy pozitív lesz. Ha negatív ne kenődj el, mert ha nem jön meg ,akkor tesztelhetsz egy pár nap múlva és akkor nagyobb az esélye a pozitív tesztnek.
2008. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
a hónap közepén még nem lehettél se terhes, se a tünetek nem azért voltak. most már lehetnének tünetek. tesztelj pénteken és kiderül.
2008. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jutott, hogy hónap közepén legyek terhes. Peteérés környékén is ezeket szoktam tapasztalni, csak most nem múlt el. Bajom nincs, nemrég voltam dokinál.
2008. okt. 28. 17:20
 4/5 ketteske ***** válasza:

Nekem is pont ilyen tüneteim voltak! :)

5 hetes kismami

2008. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok 5 hetes kismami! Remélem, nekem is azt jelzik a tünetek...
2008. okt. 28. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!