Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hetes terhes vagyok! Szerint...

3 hetes terhes vagyok! Szerintetek elmehetek a hétvégén strandra? Napozni, fürdeni? Elvileg sokan ilyenkor nem is tudják még, hogy baba van.

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Már miért ne mehetnél? 9 hónaposan is elmehetsz.
2010. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3 hetes?

Beültetésed volt azért tudod? Mert ha rendesen fogant akkor a teszt minimum 4-5 hetes vagy már mikor kimutatja. mert 2 hétig még nem is vagy terhes és a fogantatástól kb 1 hét mire beágyazódik. vagy is 3 hetesen kezd el a szervezeted hcg-t termelni.


èn semmi vizbe nem megyek, se tóba se usziba, pedig imádom. rengeteg fertözést lehet össze szedni. nálad az is a gáz hogy 12 hétig nem kaphatsz antibiotikumot még késöbb meg egy fertözés beindíthatja a koraszülést.

Napozni én 15 hetesen napoztam elöször de egy idö után rosszul érzetem magam, most meg különösen rossz a nap, meg a meleg, de hüvibe a levegön szeretek.

2010. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

3 hetes???

Azt még a vérvétel sem mutatná ki......

2010. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kivancsi vagyok honnan tudod 3 hetesen hogy terhes vagy... na mindegy, a fertözes veszely miatt en nem ajanlom csak max a napozast es a combig valo vizbemenetelt.
2010. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Onnan tudom, hogy május 21 vagy 22-én fogant! Ezért tudom rendesen számolni a heteket, nem a menzi elejétől!

De ha úgy jobban tetszik akkor 5 hetes terhes vagyok!

A kérdés a strandolásra vonatkozott!!!

2010. jún. 9. 19:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem NE MENJ!

ne menj most strandra ha fontos a babód.

Ilyenkor még nagyon pici,esendő az az embrió,minden árthat neki.

Komolyan írom sajnos volt ilyen tapasztalatom:(

Fertőzésveszély,hidegebb víz,nap,forróság.

Inkább várj a stranddal,most nem az a fontos(szerintem)


Én már 24 hetes vagyok,életképes a babóm a pocimban de még mindíg nem merek sem kádban ülve fürdeni sem sehol!

A napra se nagyon megyek ki,nehogy túlmelegedjen a magzatvíz.

2010. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy hogy napra pontosan tudod-e hogy mikor fogant a terhesseged akkor is az uccso mesitöl szamoljak, nem veletlenül 40 het. Az orvosod is ugy fogja szamolni mert igy könnyen felrertelmezhetik az eredmenyeidet, es pl a 12 hetes uh meg a 16 hetes vervetel is csak a 12 heten es a 16ik heten jo es ha te mashogy szamolsz akkor neked meg a 14iken es 18ikon lesz ami mar nem jo. Es meg sorolhatnam...
2010. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne menj!!!!
2010. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!