Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam egy kísérletet. Ezt...

Csináltam egy kísérletet. Ezt szeretném megosztani veletek. Vajon a valóságban is működik?

Figyelt kérdés

a teherbeesés esélye minden ciklusban kb. 30%. (ha a két fél egészséges)


ezt modelleztem le 100 "párral", úgy hogy az alábbi "lottószámgenerátort" nyomkodva sikeres és sikertelen terhességeket készítettem.


[link]


mindig az első szám második számjegyét néztem. ha 1-re 2-re vagy 3-ra végződött, azt vettem sikeres hónapnak.


így íz eredményem:


40 pár elsőre teherbe esett :)

17 2.-ra

16 3.

9 4.

8 5.

3 6.

1 7.

4 8.

1 9.

1 10.


lehet, hogy kicsit túl "optimistára" sikerült a kísérlet, de ha kicsit rosszabb is még az is jó. és látjátok? mindegyik egy éven belül van!!


Elsősorban mostanában először próbálkozó párok biztatására írom ezt. de azoknak is, akiknek már hosszú hónapok óta nem sikerül, hiszen lehet, hogy ők a "ritka pár százalék" és akár a következő hónap sikeres is lehet.


HA VALAKI SZERETNÉ, FOLYTATHATJA A KÍSÉRLETET!


2010. jún. 11. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Érdekes :)

Bárcsak nekünk is elsőre sikerült volna, de megint megjött :((

2010. jún. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnálom. igen. tudom, hogy azt nem vidítja föl ez, akinek 10-15-re sikerül. de arra jó, hogy szemléltesse: minden hónap egy új esély! nem szabad feladni!
2010. jún. 11. 09:36
 3/8 A kérdező kommentje:

új eredmény. talán ez jobban valósághű


29 1.

26 2.

16 3.

11 4.

8 5.

5 6.

2 7.

1 8.

1 9.

1 10.


és ez is mind 1 éven belül van!

2010. jún. 11. 10:15
 4/8 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy:) Jó ez a kísérlet!:) Sajna mi már inkább a 2. évhez közeledünk és még mindig semmi, pedig egészségesek vagyunk. Csinálj egy kísérletet 2 évre is légyszi!:))
2010. jún. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, minden hónap egy új esély. Így talán ma vagyok 1. napos kismama :)) Én így próbálok pozitívan gondolkozni.
2010. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
így van. én is így állok hozzá, ha nem sikerült. nem tudom te hogy vagy vele, de én a várakozás napjait rosszabbul viselem, mint amikor megjött. amikor megjön, egy kicsit megnyugszom és próbálok bizakodni
2010. jún. 11. 11:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én most tt egy betolakodó vagyok,mert 11 év fogigátló után rögtön az első hónapban sikerült a babó,azóta 3 hónapos a lánykám.de nem ezért írok.van egy barátnőm,nem lett babás 7!!!!egész évig,mindent rendben találtak náluk,kipróbáltak az ég világon mindent!mikor már lemondott az áldásról,és nem görcsölt rá annyira,megfogant a kisfia,minden orvosi beavatkozás nélkül,természetesen,sőt azóta már megva az öcsike is!!!úgyhogy kitartás mindenkinek!!

2010. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Helló lányok!Itt egy egy újabb sorstárs!Igaz nekünk nem olyan sok a sikertelen próbálkozós hónapok száma (6),de Én is úgy vagyok vele,mint Ti!Mikor megjön hatalmas erő uralkodik el rajtam,hogy na majd a következő hónapban!Csak az a rossz,mikor tudatosul benned,hogy ebben a hónapban sem jött össze!Akkor pityergek egy kicsit,hozzábújok a férjemhez és túl is vagyok rajta!Pedig azt mondtam mindig,hogy Én leszek az,aki nem fogja beleélni magát,nem fog minden gondolatom a baba körül járni és mégis...!De majd a jövő hónapban!!!!
2010. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!