Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáj a mellem, néha szédülök,...

Fáj a mellem, néha szédülök, olyan érzésem van mint ha meg akarna jönni, és néha beleszúr a hasamba valami. A mellem formája és színe is kicsit megváltozott. Most olyan fehér krémszerű folyásom is van. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Még van kb. 6 napom mensiig, de ezt nem tudom mert rendszertelen a ciklusom!

(mint a folyékony szappan)bocsi!!!Nem tudom mire véljem...ilyen nem volt még! A babát nagyon szeretnénk!Rajta voltunk az ügyön!Szerintetek van remény?Ilyen furán nem éreztem még magam!


2007. nov. 28. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ígéretesek a tüneteid, azt hiszem, elég sokan fogunk itt Neked szurkolni.... ha rendszertelen a ciklusod, a 6 nap akár lehetne 1 is. Hamarosan csinálhatod a tesztet!! :-)))
2007. nov. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megmondani, minden lehetséges, mindenképp várj még pár napot , majd tesztelj egyet...
2007. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gratula!

Nekem is ugyanilyen tüneteim voltak már jóval azelőtt,hogy megjött volna.Én csak a mensi elmaradása után csináltam tesztet,és pozítív lett!Tuti neked is az!

10 hetes kismama

2007. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!