Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most pozitív vagy szellemcs...

Ez most pozitív vagy szellemcsík? Kép csat.

Figyelt kérdés

Reggel csináltam egy tesztet. 3 percen belül megjelent egy 2. csík, de halvány, viszont szabad szemmel jól látható. A kép nem igazán adja vissza, hogy milyen. De nem igazán tudom eldönteni, hogy van-e színe, szóval hogy szellemcsík-e vagy sem.

Tesztelni pár nap múlva ismét fogok.


[link]


2010. jún. 14. 06:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Szia,hát a kép tényleg nagyon nem adja vissza,de azért egy halovány színes valamit én látok.Szerintem van remény!
2010. jún. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Hááát...ez alapján sajnos szerintem negatív.
2010. jún. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

[link]

Megpróbáltam megint lefotózni. Persze pár nap és újra tesztelek.

A képen jobban látszik kicsiben a csík mint kinagyítva, mert akkor szétesik a kép.

2010. jún. 14. 06:50
 4/35 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pozitív! :-)

Az enyém is ennyire halványka volt, képen nem látszott, csak szabad szemmel!

Tegnap voltam 7 hetes!

Drukkolok!

2010. jún. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Vagy talán ezen.

[link]


Köszönöm a válaszokat!

2010. jún. 14. 06:55
 6/35 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt. Halvány, semmilyen csíkocska. Rá két hétre, azonnali erős csík. Én terhes voltam, az eredmény már 21 hónapos.

Ugyanilyen jellegű tesztel csináltam én is az első tesztet, ugyanilyen erősségű csíkom lett, de csak később derült ki, hogy alig 2 hetes terhes lehettem akkor, azért volt ilyen halovány.

Én kicsit furán estem teherbe, ugyanis aznap volt peteérésem, mikor meg kellett volna jöjjön.

Úgyhogy én azt mondom, hogy biztosra menj várd meg a következő tesztet is.

2010. jún. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Ez milyen erősségű teszt? Én anno 25-össel csináltam nem várt utáni napon. Rá 2 napra is halvány volt még. Nyugi! Sztem sikerült!
2010. jún. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

7:00-ás Írtad, hogy az nap volt peteérésed, amikor meg kellett jönnie. Akkor meg is jött a havid, vagy az már ki maradt?

Bocsánat, hogy belekérdeztem a kérdésedbe kedves kérdező!

2010. jún. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
lily 25-ös erősségű teszt. Köszönöm, mindenképp tesztelni fogok még.
2010. jún. 14. 07:14
 10/35 A kérdező kommentje:
Semmi baj hogy kérdeztél! :)
2010. jún. 14. 07:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!