Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Végbélfájdalom csak mehen...

Végbélfájdalom csak mehen kivuli terhessegtol lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap ota neha neha vegbelfajdalmam van es igen kellemetlen. 10.dpon vagyok
2018. máj. 29. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
A végbélnek semmi köze a terhességhez. Végbélfájdalom lehet többek közt aranyértöl, de méhen kívüli terhességtöl nem.
2018. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"A méhen kívüli terhesség jele lehet ezenkívül a hasi fájdalom, húzó jellegű deréktáji fájdalom, végbélfájdalom. Ha a petevezetőben megtelepedett magzat még korai stádiumban elhal, akkor nem károsítja a vezetéket, de tovább növekedve megrepesztheti annak falát, ami vérzést okoz. "
2018. máj. 29. 12:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem. Méhen kívülinél sem ilyen korán, mert még kb mérete sincs a megtermékenyített petesejtnek. Persze ha méhen kívül nő, az előbb utóbb jár fájdalommal, csak nem ilyen korán.

Egyébként nekem szokott lenni, székrekedéses vagyok.

2018. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10. dpo-n kizárt hogy méhen kívüli terhesség miatt fájjon. De az első hozzászólót megcáfolnám, ugyanis nekem erős végbél fájdalmam volt az első méhen kívülimnél, bár az már a 7.-ik hétben jelentkezett és akkor már belső vérzésem volt.
2018. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia 😊 lett aztán baba?
2021. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!