Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek e terhes, ha mostanába...

Lehetek e terhes, ha mostanában össze-vissza szedtem be a fogamzásgátlót, majd 2napja egyáltalán nem is szedtem be, és ezek után együtt voltam a párommal (aki nem ment el bennem), viszont másnap észrevettem, hogy peteérésem volt!?

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Miért csinálsz ilyet?a fogamzásgátló nem játék.hormontartalmú gyógyszer!a célja hogy meggátolja a peteérést.ha biztosra tudod hogy peteérésed volt,akkor bizony már nem hatott a gyógyszer.és ha nem hatott,akkor bizony vañ rá esély hogy terhes lettél.
2018. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanarra a kérdésre ugyanazt a valaszt lehet csak írni:


idézek:

"Most őszintén, ez milyen kérdés?


Szeded össze vissza, sőt két napja már abszolút nem, b***tok is, és még peteérésed is van... á dehogy lehetsz terhes, ki van zárva :-D "

2018. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha teherbe akarsz esni miért roncsolod a szervezeted feleslegesen? ha meg nem akarsz, miért nem védekezel rendesen szedett gyógyszerrel?
2018. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy butaság, de nagyon szeretnék már babát 7 év után,és tőle szeretném.Viszont ő még nem, így ha együtt vagyunk esténként,muszáj beszednem a előtte a tablettát. Ezért hanyagoltam a tabletta szedését. Mit tanácsoltok?
2018. jún. 8. 20:59
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Például növessz gerincet.
2018. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Azt, hogy szedd a gyógyszert, mert nagy valószínűséggel egyedül fogsz maradni, ha teherbe esel. A gyerekhez az kell, hogy mindkét fél akarja.
2018. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha muszáj előtte bevenned valamit akkor már inkább tictac ot vegyél be, minthogy össze vissza játssz a fogamzásgátlóval...


Mellesleg gyógyszer mellett nincs peteérés...

2018. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor kivárom,amíg ő is úgy szeretné,ahogy én.
2018. jún. 8. 21:05
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Honnan veszed, hogy peteérésed volt???
2018. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha még így is bebiztosítja magát azzal, hogy nem megy el benned, akkor ő NAGYON nem akar gyereket. Ennek a tudatában szemétség ezzel szórakozni. Viszont készülj arra, hogy egyedülálló anya leszel.

Így lehetsz terhes, de az is lehet, hogy "csak" összezavarod a hormonháztartásod, és hónapokra felborul a ciklusod.

Úgyhogy ennek semmi értelme.

2018. jún. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!