Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő múlva mutatja ki a...

Mennyi idő múlva mutatja ki a terhességet az x-epil teszt? Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

4 napja késik, 2 nap késésnél csináltam egy x-epil gyors tesztet este ott egy erős kontroll és egy halvány teszt csik jelent meg. Másnap reggel ismét csinápltam egy tesztet, akkor ugyanez az eredmény jött ki egy erős csik és egy nagyon halvány.

A mensim azóta sem jött meg, eddig kb 1 nap késés fordult elő, ennél több sosem tompa fájdalmat érzek a hasamba. Lehet baba benne?

Járt már hasonló cipőben valaki a tesztekkel kapcsolatban?



2018. jún. 15. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Én csak ezt a fajtát használtam.Első terhességemnél egy hét késésnél teszteltem,mert el is felejtettem a hajtásban,hogy nekem késik.Második terhességemnél 3 nappal előbb pozitív lett a teszt,mint a menzeszemnek meg kellett volna jönnie.

2 naponta duplázódik a hcg,érdemes ezért két naponta tesztelni,hogy erősödött e. De a halvány pozitív is pozitív.Képet tudsz esetleg mutatni?

2018. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 2 csík volt rajta, ezért egyértelmű, hogy terhes vagy.
2018. jún. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Nem értelek.

Nem jött meg a menzeszed, van két pozitív teszted, és még kérdezed, hogy terhes vagy-e???


"

Mennyi idő múlva mutatja ki a terhességet az x-epil teszt?"

Neked már kimutatta.

Mire vagy még kíváncsi???

2018. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hét után teszteltem, egyértelmű pozitív volt.
2018. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A halvány 2. csík is terhességet jelent.
2018. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!