Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal 15-17-én voltunk...

Rossi1985 kérdése:

A párommal 15-17-én voltunk együtt. A peteérésem ekkor volt. Az elmúlt pár napban barna maszatolást látok a wc papiron. Ma reggel pedig élenkpiros. Menzeszem 1-én esedékes. A melleim érzékenyek enyhe görcseim is vannak. Esetleg lehet ez beágyazodás?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

A beágyazódási vérzés nem olyan gyakori mint azt itt páran hiszik. Ha van is, az nem napokig tart.

"Az elmúlt pár napban barna maszatolást látok a wc papiron."

2018. jún. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem most hamarabb fog megjönni 2-3 nappal. Ez teljesen természetes, előfordul. Nagyon nagyon nagyon ritka, hogy valaki vérezzen a beágyazódáskor, vagy terhesség esetén. Ez csak itt a gyakorikon olyan gyakori.
2018. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Ezekszerint nem 1-én esedékes a menzeszed, hanem ma. Élénkpiros beágyazódás NINCS.
2018. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben.köszönöm a válaszokat csak biztam benne hátha sikerült a baba igy 4hónap próbálkozás után.
2018. jún. 27. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!