Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a Budai Meddöségi...

Szerintetek a Budai Meddöségi Központba melyik dokit válasszam:Skriba Esztert vagy Szücs Zoltánt?

Figyelt kérdés
Megbeszélésen a Skriba doktornöhöz kerültünk,viszont mikor mentünk vizsgálatra akkor nem volt ott,igy hát a Szücs doki csinálta az aznapi vizsgálatokat.Mind kettö szimpatikus volt,ezért most nehéz választani.Bármilyen jellegü tapasztalat érdekel!
2010. jún. 17. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kettô közül kellene választani, én Szûcs dokit ajánlom inkább. Mondom ezt úgy, hogy Skribához járok és az elsô lombikot csináljuk nála. Azt elfelejtette ugyanis mondani, hogy ô közben elhúz két hét szabira, úgyhogy nem is ô fogja csinálni nálunk a leszívást és beültetést. Ha ezt tudom, nyilván át kérem magam máshoz, aki elejétôl a végéig foglalkozik velünk. Így viszont ide-oda dobálnak, hol Szûcs vizsgál, hol meg Zeke. Amúgy Skriba nagyon hangulatember, volt kedves is, meg oltári paraszt is velem. Igazából egyik doki sem mond semmit a vizsgálat után, ha tudni akarsz valamit, azt kérdezd meg, mert maguktól nem mondják, csak hogy mit szedj és meddig és mikor gyere legközelebb. És hát futószalag van nagyon, darab darab. De ez valahol érthetô, nagyon sokan járnak oda sajnos.
2010. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a Skribánál kezdtem, pont tavaly nyár elején és akkor időnként mi is átkerültünk a Szűcs-höz, amikor nem volt. Tapasztalatból tudom, hogy a nyár nagyon-nagyon zűrös a BMC-nél, hol az egyik, hol a másik van szabin és rengetegen, többen vannak amúgy is. Tudod, ilyenkor könnyebben jönnek szabira az emberek és könnyebben tudnak ilyen helyre is bejelentkezni...

Szóval nem biztos, hogy végig maradsz majd a Szűcsnél, ha átkéred magad, mert ő is eltűnik majd és gondolom most még senki nem tudja neked megmondani előre, hogy milyen vizsgálatod, esetleg beavatkozás mikorra esik majd.

Eszter nekem nagyon szimpi, határozott, igaz nem bőbeszédű. Én nála maradtam. A Szűcs-nél is voltam már, ő nekem kevésbé tűnt szimpinek, még inkább szűkszavúbb, de róla viszont szakemberként sok jót hallottam. Ha jól tudom, ő régebb óta van a BMC-nél, mint a Skriba. Nekem tavaly mondták, hogy a Skriba "még új", de azt nem tudom mennyire.

2010. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

... még valami.

Igaza van az elsőnek, nagyon futószalag szerű a dolog, egyik orvostól se számíts "bájcsevegésre", együttérzésre vagy hasonlóra. Tényleg kérdezz, ha valamire kíváncsi vagy!!!

Viszont a recepción nagyon aranyos mindenki, őket is kérdezheted, segíteni fognak!

2010. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szia!Én a Szücshöz járok,szimpatikusabb mint a Skriba!Párszor voltam nála mikor helyettesitette a Szücsöt de soha nem jöttem ki jo élményekkel!Mindig beszol vmit! Pl:ha pénteken mentem akkor miért pont akkor-hát nem látom h mennyien vannak!(hát bocs h jöttem)stb...Én nem választanám,de lehet h a saját betegeivel rendes...
2010. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsô vagyok. Hát én Skriba betege voltam, de velem nagyon bunkó volt. Miután kiderült, hogy lombikoznunk kell, elküldött erre a kötelezô elôadásra, ami kéthetente keddenként, 2 órától kezdôdik. Mikor elmentünk az elôadásra, akkor kérdeztem az egyik recepcióst (tényleg mindegyik nagyon segítôkész!), hogy miután nekem a 21. napom - mikor a stimut kell kezdeni - pont pünkösd hétfôre esik, mikor jöjjek inkább, elôzô pénteken vagy utána kedden. Azt mondta, elszalad, megkérdezi Skribát. Visszajöttek együtt és a Skriba elkezdett velem ordenáré módon üvölteni, hogy mit képzelek, hogy kettôkör idetolom a képemet, miért nem lehet reggel 8-ra jönni, ô is ember, neki is van munkaideje és már menni akart. Mondtam neki, hogy a félreértések elkerülése végett én nem hozzá jöttem, hanem az elôadásra és csak ez a kérdésem lett volna. Na akkor visszavett és felírta a recepteket, ha már ott vagyok, legyünk túl rajta. Ezzel le is írta magát nálam. Azóta átkértem magam Szûcshöz. Tényleg nem egy szószátyár pali, és semmit nem mond magától, de ha kérdezel, legalább normálisan válaszol.
2010. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem ismerem a Skriba doktornőt,én a Szűcs dokihoz jártam,igaz 2007.-ben.Először nem volt nagyon szinpatikus,mert tényleg úgy kell kihúzni belőle mindent!DE a 2.-3.vizsgálatnál már kezdtem "kibékülni"vele.És a legjobban az esett egyszer,hogy a kersztnevemen szólított be a rendelőbe.Sőt amikor a pozitív eredményt közölte velem akkor már mosolygott is rám,és a végén amikor elköszöntünk egymástól(végleg szerencsére)sok sikert kívánt és ez őszintének hangzott.

Ezen kívül,szerintem jó szakember,nekem mindig a megfelelő gyógyszereket,kezeléseket írta fel,és így a második inszemünk sikerült is.Azóta már 2 éves a fiam,és most várom a következőt(bármelyik percben)de ő már nem "szűcs"baba,hanem természetes úton sikerült!

Szóval én ajánlani tudom a Szűcs dokit,de tényleg ha valami konkrét kérdésed van akkor ne szégyeld megkérdezni!

2010. jún. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!