Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi alvás kell ahhoz, hogy...

Mennyi alvás kell ahhoz, hogy ébredési hőt mérjek?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk és most egy kicsit tudatosabban akarok rá készülni, mert az első nehezen jött össze. Kisfiam már 1 éves, jön a foga, gyakran ébred még éjszaka is, és reggel is változó, hogy mikor ébred. Nem mindig tudok úgy ébredni, hogy előtte "sokat" alszom egyhuzamban. Van ennek egyáltalán jelentősége? Vagy csak felébredek és mérek?
2010. jún. 18. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos van jelentősége. Min. 5 óra alvás kell és persze ugyanabban az időpontban kell mérni, +/- 15 perc.


Talán ovu tesztet vegyél. Számold ki a ciklusod naptár alapján és kezd el a 11. naptól.. addig míg + nem lesz a teszt.

2010. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én eddig minden helyen azt olvastam, neten, könyvben, baba mama újsgában is, hogy minimum három óra alvás kell.
2010. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

első vok:

nekem a dokim mondta, de hát úgy látszik akkor ebben sincs egységes álláspont.

2010. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!