Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki, hogy bírja ki, az ovu és...

Ki, hogy bírja ki, az ovu és a nemvárt közötti napokat?

Figyelt kérdés
Még másfél hét van a nemvártig, de nem tudok másra gondolni, így a napok sem telnek. Tudom, mást nem tehetek, mint várok, de nagyon nehéz 😐
2018. júl. 19. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Én dolgozom, háztartást vezetek, minden nap főzök, programozok a férjemmel. Lefoglalom magam, nem gondolok úgy folyton rá.
2018. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első babára majdnem 6 évet vártunk. Ha így csinálom, belebolondultam volna 3 hónap után. Dolgoztam, főztem, sütöttem, mostam, sokat olvastam, nyelvet tanultam, a férjemmel voltam. Rengeteg programunk volt, minden hétvégén és sokszor hétköznap este is mentünk ide-oda (színház, koncert, erdei séta, piknik, hosszú hétvége itt-ott). Élvezzük egymás társaságát, sosem unatkoztunk a gyerekek előtt sem.


Próbáld meg élni az életed, élvezd a férjedet és a sok szabadidődet, szervezz programokat kettőtöknek, vagy barátnőkkel. ÉLJ!

2018. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Szegényes életed lehet, ha az ennyire a nem is létező gyerek körül forog csak. Próbálj meg találni magadnak olyan elfoglaltságot, amit magadnak, magadért csinálsz - azután, hogy megvan a gyerek úgy is második helyre szorulsz.
2018. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm eme nemes kommentet, hasonló életszakaszban járokkal szeretnék dumcsizni a dologról. Bár mily' hihetetlen van életem, van férjem, van gyerekünk is már, dolgozom is, sőt, barátaim is vannak 😉 A kérdés arról szól, hogy ha van 5 percem megpihenni, ezen kattogok, hogy még hány nap stb... 😁
2018. júl. 19. 13:33
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Kedves kérdező! Én teljesen megértelek. Dolgozok, háztartás stb. Mégis ezen kattogok. Na nem mindig mindenkinek, de alapverően szerintem ez normális. Folyton ezen já az agyam. A párkapcsolatinkat ez nem viseli meg... csak némán kattogok... nehéz... meg aztán a csalódás is.
2018. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondani, hogy ha túl vagy már jó pár hónapjai próbálkozáson, akkor egyre inkább le fogsz higgadni, és hagyod ezt az egészet gondolati szinten. Persze egyéni, kinél, mennyit jelent a jó néhány hónap. Mi most lesz 5 hónapja, hogy próbálkozunk. Az első 3 hónapban én is ilyen voltam. De ahogy tapasztalom, hogy hónapról hónapra semmi nem történik a menstruáción kívül, már nem jár ezen az agyam. A menstruációt sem nemvártnak hívom, mert azt veszem alapvető dolognak, hogy minden hónapban megjön. Ettől még persze próbálkozunk, figyelem a termékeny napokat, de ennyi. Semmi nem ér meg annyit, hogy bedilizzünk tőle.
2018. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi több mint egy éve próbálkozunk. Nagyon nehezen telnek azok a napok nálam is. :(

Ja, én is dolgozom, még gyerek is van, de hiába.

2018. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hasonló cipően járok énis. másfél éve próbálkozunk, elvileg semmi gond velünk, mégse akar sikerülni. Van hogy nem gondolok rá, van hogy próbálok pozitívan gondolkodni, de tényleg semmi értelme állandóan erre gondolni. Valahol én hiszek benne, hogy akkor jön a baba, ha jönnie kell. Nálunk sok volt a baj, a stressz az elmúlt hónapokban, így nemis igazán bánom hogy nem sikerült még. az sokkal rosszabb lett volna ha elvetélek az idegesség miatt.
2018. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hú nagyon nehezen.
2018. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!