Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Májusban műtöttek petefészek...

Májusban műtöttek petefészek cisztával, előtte missed ab januárban? Babát szeretnénk?

Figyelt kérdés

Alma nagyságú cisztám volt, meg mindenféle összenövés, meg gyulladás. Ezt helyre rakták. Próbálkozunk azóta, de nem sikerül. Első hónapban tuti volt peteérésem, de azóta nem volt tojásfehérjés nyákom. Ebben a hónapban, egyszer vizes folyásom volt, középidőben.

Mi lehet a baj?

Már arra gondolok, hogy megint ciszta van a dologban.

A ciklusom még nem rendeződött, először 23, majd 26 napra jött meg. Ma vagyok a 27 napon, teszt negatív, melleim duzzadtak.



2018. júl. 27. 05:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Május azért nem volt olyan régen. Simán lehet, hogy még nem gyógyultak meg odalent a dolgok. Az én dokim tuti, h minimum 6 hét szextilalmat javasolt volna. Baba kapcsán meg mondott volna 3 hónapot, pont ezért, h gyógyuljon meg minden odalent. Kell neki idő gondolom.
2018. júl. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyj egy kis időt magatoknak!
2018. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De annyira vágyom rá!
2018. júl. 27. 10:28
 4/4 anonim ***** válasza:

" De annyira vágyom rá! "


Jó, akkor ne várd meg míg meggyógyul minden odalent, essél teherbe megint , aztán reménykedj hogy megmarad a baba ott a friss hegek között. Mi ennek az értelme?

2018. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!