Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem sikerül teherbe...

Miért nem sikerül teherbe esnem ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés
18 éves múltam, a párom 20. 1 évig szedtem fogamzásgátló tablettát és már abbahagytam, a doki azt mondta lehet próbálkozni, de már 6 hónapja semmi eredmény. A fogamzásgátló okozhat ilyet?
2018. okt. 21. 06:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hormonproblémák, elzáródott petevezeték, méhrendellenesség (Ami nem feltétlen látszik ultrahangon), inzulinrezisztencia, párodnál spermagondok, összeférhetetlenség, és még millió dolog. Ezek bármikor lehetnek, mindegy 18 vagy 32 éves vagy.
2018. okt. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen csak eddig nem jött. 6 hónap még nem számít hosszú időnek. Nem annyira könnyű teherbeesni,mint az ember hiszi. Ha tökéletes időben vagytok együtt, akkor is csak 20% az esélye a terhességnek.
2018. okt. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól még sajnos, hogy fiatalok vagytok, beletelhet 12 hónapba is, amíg sikerül. Tudom milyen könnyű ezt mondani, nekem is elegem van már 8 sikertelen hónap után. De NE adjátok fel!
2018. okt. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!