Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 3-án volt rendes...

Szeptember 3-án volt rendes menzeszem ez normális?

Figyelt kérdés

Szeptember 3-án volt rendes vérzésem utána szept.28-én volt egy két napig tartó kis vérzèsemazóta semmi, pár napja fáj a mellbimbóm de semmi más tünet.

Szept.21-én volt egy aktusom védekezés nélkül. Bekellett vennem escapella tablettát.

Lehetsèges terhesség?

Normális válaszokat várok.

Lehet baba?



2018. okt. 28. 11:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Plusz egy ideje fáradékony vagyok, és néha fáj a derekam.
2018. okt. 28. 11:12
 2/7 A kérdező kommentje:
Plusz a fejemen ilyen piros száraz bőrrétegek vagy mik keletkeztek ami elv 7-8 hétben lehetségesek
2018. okt. 28. 11:17
 3/7 anonim ***** válasza:
És azóta nem jutott még eszedbe, hogy talán venni kellene egy tesztet? Az Escapelle sem 100%-os ám, de amúgy cikluszavart is okozhat.
2018. okt. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem azon rágódtam, hogy vajon terhes lennék e vagy sem, másszor a párom miatt vettem be mert ő még korainak tartja, és véletlenül lyukadt ki az óvszer.

Csak gondoltam, hogy msot már megjön de még mindig nem. Gondoltam, hogy van valaki aki, hasonló helyzetbe jár, vagy tanácsot ad.

2018. okt. 28. 11:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem szeptember 5 volt meg utoljára, 7 hetes terhes vagyok, tipikus tünetek nélkül. Vegyél holnap szépen egy tesztet, és kérj időpontot a nőgyógyászhoz, nem normális ha ki marad a vérzés, ha terhes vagy, ha nem
2018. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Negatív lett, esetleg ötletek még?
2018. okt. 29. 11:50
 7/7 anonim ***** válasza:
szia ugyanígy vagyok.szeptember 4 utolsó mensi.teszt pozi.voltam orvosnál. ahol korai gravot állapítottak meg holott már 8 hetes terhes lennék.most uh-ra várok.szerintem nézz el dokihoz.
2018. okt. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!