Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor volt már érzékeny...

Peteéréskor volt már érzékeny a melletek? Tegnap volt pém. , és azóta érzékenyek. Nekem csak menszesz előtt szokott ilyen lenni, de az még nem mostanában lesz!

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is érzékeny félidőben a mellem,de én nem bánom mert legalább tudom mikor vagyok fogékony :)
2010. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem ez a 3. olyan hónapom, hogy fáj a cicim peteéréskor, pedig az előtt sosem szokott, csak bő tojásfehérjés folyásom volt.Most már a kettő együtt jelentkezik.De legalább jól tudok majd apával időzíteni! :D

Szép napot!Szia!

2010. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen, hogy írtatok! Fura nekem ez az egész, mert mindig estére durrannak be jobban, sőt tegnap hol az egyik, hol a másik bimbom be is sötétedett. Bárcsak már baba lenne a pocakomban, de már reménykedni sem nagyon merek!

2010. jún. 28. 08:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Reménykedni mindig kell,próbálj pozitivan hozzá állni az segit sokat,nekem 3 évet kellett várnom a babámra,tudom mit érzel.Drukkolok neked.
2010. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, én pl. semmi észrevehető változást nem tapasztaltam a peteérésemkor, mármint "ciciügyileg". :)
2010. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az enyemek is bedurrannak p.e-kor es eltart mensiig.

Miert nem probalkozol inkabb ovutesztekkel? En mindig igy vagyok biztos hogy van-e p.e-em vagy nincs.

Es az nem lehetseges, hogy mar babas vagy? Ha azt mondod, h megerosodott a mellbimbo szine... Az uncsitesom onnan tudta, h terhes lett, h nagyon erzekeny es sotetebb lett a mellbimboja.

Nagyon szoritok, h minelelobb babas legye :)

2010. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi,aranyosak vagytok!

Csináltam tesztet,és negatív lett. Megvárom a következő mensit,de bizom benne,hogy nem jön meg!Most lesz az esküvőnk 17.-én,remélem megtudom lepni a páromat egy kis csöppséggel!:)

2010. jún. 30. 10:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is peteéréskor kezdődik a mellfájás,mióta abbahagytam a gyógyszert.Hol erősebben,hol gyengébben,kezdem megszokni,legalább tudni lehet a peteérést.:)

Mastodynon cseppet kaptam rá egyébként.

Kívánom,hogy sikerüljön a baba!Sok sikert!És gratula az esküvőhöz,sok boldogságot nektek!:)

2010. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!