Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progesterone Exeltis segített...

Progesterone Exeltis segített valakinek a babásodásal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. nov. 30. 14:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Rossz kategória, a babaarc meg ilyesmi a szépség és divatban lesz.
2018. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Parancsolsz?
2018. dec. 1. 17:55
 3/17 A kérdező kommentje:
jó kategóriába írtam :)
2018. dec. 1. 17:55
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Egyszerűen gyerekvállalás, vagy legalább megtermékenyülés, megfoganás, teherbe esés, vagy esetleg beágyazódás... De babásodás, most komolyan? Ehhez képest a babaprojekt költőinek hat öcsém.
2018. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mégis érted hogy mire gondoltam a “babásodással” kapcsolatban... Tulajdonképpen a babásodás szó is azt jelenti hogy várandós lesz a nő.

De lényegtelen, kicsit szomorú vagyok hogy könnyebb kötekedni mint választ írni. Ha nem szedtél teherbeesésnél ilyen gyógyszert vagy nem volt közöd hozzá, akkor miért nem tekertél át a kérdésemen?

2018. dec. 1. 20:57
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
szia en szedtem tabletta formaban progi hiany miatt hogy most ez segitett e vagy sem nemtudom de utana levo ciklusomba sikerult a baba. Azota mar 5honapos a kislanyom. Ja hozzateszem mi 1,5 evet probalkoztunk
2018. dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kislányodhoz! Köszi a válaszod :)
2018. dec. 1. 21:15
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Azon mi kötekedés van, hogy felhívom a figyelmedet, hogy nem babás leszel, hanem bármelyik szó, ami azt jelenti, amire gondoltál. Senki nem mond ilyet, és rohadtul flegmán hangzik. Olyankor meg önkéntelenül bevillan az embernek, hogy mi lesz azzal a gyerekkel, ha már itt beakad a megértés.
2018. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok es koszi a gratulaciot remelem nektek is osszejon hamar a varva vart babuci.

Utolso pedig nem ertem most mi a bajod a babasodas szoval en is volt amikor teherbeestem mondtam vkinek hogy babasodunk . Lehet en vagyok a hulye 3 gyermekes anyakent de a kerdezo feltett egy kerdest es arra var valaszt . 😅

Legalabbis en ertettem mi a kerdes es nincs semmi ebben . Kerdezonek meg tenyleg kivanom sikeruljon hamar s csodas anyuka leszel

2018. dec. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
es nem ertem hogy jon a szepseg es divatba ez a szo😀
2018. dec. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!