Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bajt jelent vagy normális, ha...

Bajt jelent vagy normális, ha a mellfeszülés alábbhagy egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
7. hetet töltöttem. A melleim mára nem feszülnek, egyáltalán nem érzékenyek mint eddig, pedig alig tudtam vele felkelni reggel vagy a párom megölelni. Korábban elvetéltem, félek ez nem jelent jót
2018. dec. 7. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
En most vagyok 18 hetes. Nekem folyamatosan ez jatszodik le hogy egyik nap meg annyira faj es erzekeny hogy megboondulok de most is peldaul egyaltalan nem erzek kellemetlenseget. Es igen az elejen is igy volt nekem,valtozatos volt. Bizzunk a legjobbakban es boldog babavarast :)
2018. dec. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kb a 7. hétig tartott. A 7. hét elején elmúlt a fájdalom, és egyelőre nem is jött vissza (9 hetes vagyok). Ugyanúgy nagyok és kemények, csak nem fájnak
2018. dec. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszer én is megijedtem a második terhességem alatt, amikor a 8. hét körül hirtelen elmúlt a mellfeszülés (azóta már megszületett a baba épen és egészségesen). De mivel nagyon megijedtem, kétségbeesve hívtam a nőgyógyászom, aki elmagyarázta, hogy a következő esetek lehetségesek:

1. Megszűnnek a tünetek és nincs baj

2. Megszűnnek a tünetek és baj van

3. Nem szűnnek a tünetek és nincs baj

4. Nem szűnnek a tünetek és baj van.

Azaz, nem jelent semmit, ha megszűnnek a tünetek, de az sem, ha végig a 12. hétig vannak tünetek.

2018. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!