Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nehezebben eshetek teherbe,...

Nehezebben eshetek teherbe, ha még soha sem volt szeretkezéstől orgazmusom?

Figyelt kérdés

2018. dec. 21. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. A legtöbb nőnek nincs orgazmusa sima szex alatt mégsem halt még ki az emberiség.
2018. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%

#1 aha, te meg egy jó nagyot tévedsz!

Az orgazmus segíti a teherbeesést, ez már bizonyított tény!

2018. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Valaki kérdezte üzenetbe, hogy miért írtam ki a kérdést és természetesen, mert babát szeretnék.
2018. dec. 21. 20:01
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Nem az orgazmus a lényeg,hanem az utána következő lüktetés,amikor is a méhszáj bele-belemàrtódik a hüvelyben maradt spermába. Mintha felcuppogná.

Bocsi,nem tudom jobban megfogalmazni :).


Szóval ez a lüktetés segíti a sperma mozgását.


Ezt se érzed? Mert én pl. sima csikló orgazmus után is érzem. És ez a lényeg.

2018. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy segíti a sperma "mozgását" (ez mondjuk ebben a formában baromság), de attól, hogy valakinek nincs orgazmusa még nem esik nehezebben teherbe... Ez pont nem egy hátrány.
2018. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a válaszokat. :)

Igen tudom egyébként milyen az orgazmus, mert csiklós úton van nekem is, de csakis orál alatt sajnos.

2018. dec. 21. 20:36
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha ezen izgulsz, akkor csináljátok úgy, hogy a férjed elmegy benned, és közvetlenül utána okozzon neked örömet ahogy sikerül, ès akkor ugyanaz az "effektus" lesz ilyen szempontból...
2018. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy segíti, de nem feltétel. Nálunk mindig nekem van előbb orgazmusom, egyszerre nagyon ritkán sikerül, a kisfiunk viszont 2. hónapban megfogant.
2018. dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha nem volt közben, de mégis az első hónapban összejött a baba.
2018. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, elvileg az orgazmuskor keletkező méhösszehuzodás segíti feljutni a spermákat, de csak segíti, tehát nem feltétel, gondolj az erőszakból fogant gyerekekre, az ő esetükben sem volt orgazmus.
2018. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!