Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fagyasztott embrió beültetésem...

Fagyasztott embrió beültetésem lesz. Baj, hogy nem kapok előtte stimulálást?

Figyelt kérdés
Azt mondta a doki, h a ciklus 3. napján még túl vastag a nyálkahártya, ezért nem ad. Spontán ciklusban lesz, UH-n nézi a peteérést. Így rosszabbak vagy jobbak az esélyek? Nektek hogy volt?
2010. jún. 28. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem most 25-én volt a beültetés. Closty-t szedtem a biztonság kedvéért (a 3. naptól) a szép tüsző elérése miatt. A petesejtre most nem volt szükség, csak a vele együtt termelődő hormonokra és a nyálkahártyára. Meg még tüszőrepesztőt is szúrtam előtte 4 nappal. Engem is ellenőrzött előtte UH-gal és mondta, ha nem lesznek elég szépek a "dolgok", akkor inkább nem is csináljuk.

Szerintem ne aggógj, ha ellenőriz UH-gal, úgyis látja, hogy érdemes-e felolvasztani és beültetni az embrió(ka)t, vagy várnak inkább következő ciklusig.

Mondjuk szerintem a stimulálással bebiztosítja magát a doki, de elvileg ezekek a dolgok maguktól is működnek.

2010. jún. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja meg az Utrogestant is elkezdtem szedni beülteteés előtt 2 nappal.
2010. jún. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a következő ciklusban (augusztusban) lesz az első beültetésem, ami fagyasztott, mert sajnos hiperstimulált lettem :-( így el kellett halasztani a beültetést. Nekem a dokim azt mondta, hogy hormonok nem kellenek csak a 3. naptól nézi a nyálkahártyát és az amikor eléri a megfelelő vastagságot akkor ültetjük be. És utána kell Utrogestan kúpot használni. Már nagyon várom... de félek is hogy a szervezetem vajon hogy fog reagálni, észreveszi-e, hogy terhesnek kell lennem!? :-)
2010. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Elég sokszor UH-oztak már, mindig volt pé-m, csak félek, nehogy most ne legyen :( Eddig ettől függetlenül mindig kaptam beültetés előtt hormont a biztonság kedvéért. Sok sikert mindenkinek!
2010. jún. 30. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!