Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baloldali petefészek, jobbolda...

Baloldali petefészek, jobboldali petefészek szúrása. Jelent ez valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet, butaságot kérdezek, de annyiszor olvastam itt, hogy szúrt a jobboldala, valakinek a baloldala.

Nekem csak a baloldalam szúr, szúrt, soha nem szúrt a jobboldalam. Ez mit jelent, mitől függ?

Számít ez valamit?

A válaszokat előre is köszönöm.


2010. jún. 30. 14:30
 1/7 A kérdező kommentje:

Ma van a nem várt, eddig még semmi, remélem nem is jön meg, de folyamatosan csak a baloldalam szúr és néha a méhem is. Reggel a teszt( mert nem tudtam várni) negatív lett, ezért kérdeztem.

A barátnőm most 12hetes neki meg csak a jobboldala, akkor ez mindegy, vagy igen is számít valamit.

2010. jún. 30. 15:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a peteéréskor van szúró érzésem.
2010. júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem meg pont forditva, minden hónapban csak a jobb oldalam fáj és szúr, a bal eddig még sosem, pedig már a 33.évemet taposom. A múlt hónapban ultrahanggal is bizonyitották, hogy ott érik a szép nagy (a 12. ciklusnapon 23 mm-es) tüsző, és a doki szerint nincs abban semmi rendkivüli, ha valakinek csak az egyik "oldala" működik. Én eléggé furcsállom ezt, dehát Ő biztos jobban tudja ...

2010. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, azt lefelejtettem, hogy ha Neked a bal oldalon szúr, akkor nagy valószinűséggel ott repedt meg a tüsző és most ott dolgozik a sárgatest, függetlenül attól, hogy sikerült- teherbe esned vagy nem. Mivel gondolom, Babát szeretnél, én drukkolok Neked, hogy még sokáig érezd a szurkálódást, mert az azt jelenti, hogy a sárgatest szépen végzi a munkáját :-) (előző voltam)
2010. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos megjött, de ennyit még nem késett (4nap)

Én 37éves vagyok, és mindig is csak a baloldalam szúr, átjárhatóságon is voltam és minden rendben van.

Talán ebben a hónapban sikerül :):)

Szurkolok mindenkinek.

2010. júl. 14. 07:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia,, én 35 vagyok..nekem is világ életemben csak a baloldalam szúrt..uh-n is mindig a bal oldalon volt domináns tüsző..hormonok rendben...egy gyermekem van..kistesóra hajtunk egy éve..és ez az első hónap, hogy a jobb oldalam szúrt..azelőtt soha ..!! és végre életemben először elértem a reggeli ébredési hőmnél a 37 fokot..36.8-nál sosem volt magasabb..remélem kistesó kopogtat:) a dokitól kérdeztem múltkor, hogy miért mindig csak a bal oldal?? Azt mondta nem törvényszerű, hogy felváltva működjön..drukkolok neked.
2010. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:):)

Gartulálok, és köszönöm.

2010. júl. 14. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!