Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3. hónapja így néz ki az...

3. hónapja így néz ki az ovulációs tesztem, ami minden bizonnyal negatív, mert halványabb a csík. Gondolom így a teherbeesés sem jöhet össze. E. Tsh szintem megfelelő. Valakinek ötlet mit lehetne kipróbálni?

Figyelt kérdés
Már inofolic+barátcserjet szedek, e vitamin, d vitamin c vitamin, b komplex. 5 hónapja próbálkozunk, kicsit le vagyok törve
2019. febr. 6. 19:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom belinkelni a fotót.. :( úgy néz ki hogy az 1.csik halványabb mint a kontroll csík...
2019. febr. 6. 19:27
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet ettől ovud csak nem kapod el az LH csúcsot. De az is lehet, hogy más érzékenységű teszttel kéne próbálkoznod! 5 hónap után azért én nem esnék kétségbe...
2019. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Bízok benne. Próbálom minden nap késő délután ugyanabban az időben elvégezni.
2019. febr. 6. 21:52
 4/17 anonim ***** válasza:

Kepkuldes.com - on próbáld a képet


Az is lehet amit előttem irtak, hogy nem kapod el az LH csúcsot, így valaki pl annak ellenére h délután kellene csinálni a tesztet reggel is ellenörzi, mert bizony valakinek reggel magas délutánra kevesebb!

De! Ha gagyi teszttel csinálod, siman lehet hogy az a baj, ugyanis két közeli ismerősöm is van számomra abszolút negatív ovulációs teszttel (sokkal halványabb lett a tesztcsik mint a kontroll) és baba lett belőle...

2019. febr. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 khniki ***** válasza:
Próbáld meg OneStep ovu teszttel! A módszert egészítsd ki hőmérőzéssel, mert abból látod, hogy megtörtént-e a tüszőrepedés. Nekünk 7. hónapban jött össze. Előtte már én is sokszor elkeseredtem. De egy évet nyugodtan szánjatok rá a babaprojektre!
2019. febr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) ovu napján és előtte voltunk együtt, ovu utáni napon nem. Úgyhogy meglátjuk :) az inofolic öt is csak 2 hete iszom.. Remélem hamarosan sikerül a baba...
2019. febr. 7. 10:12
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem akkor a kérdést. Honnan tudod hogy mikor volt ovu ha a teszted negativ 3 hónapja?
2019. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az lh tesztjeim sose voltak pozitívak, ovu közeledtével erősödtek aztán halványotak de kontrollnál erősebbek nem voltak. Mégis összejött a baba :)

7 hetes

2019. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babához 😊😊😊

Pont olyan volt mint a kontroll csík? Mert nekem halványabb😑

2019. febr. 7. 19:08
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem volt olyan mint a kontroll sokkal halványabb volt. Mikor nem volt ovu épphogy csak látni lehetett a 2. csíkot.

7 hetes

2019. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!