Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nappal ezelőtt délután egy...

2 nappal ezelőtt délután egy 5 ftos nagyságú sötét barna "darab" távozott belőlem. Ezt menstruációs görcs kísérte. Teljesen elmúlt egyből fehér krémes folyásom lett a fájdogálás is alább hagyott. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha ez beágyazódás volt akkor ma reggel már 10es tesztnek kellett volna valamit mutatni?
2019. febr. 11. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
13%

Nem. Csak a beágyazódás után min. 4-5 nappal van elegendő hcg a vizeletben ahhoz, hogy kimutassa a legérzékenyebb teszt. A vérben előbb megjelenik a hormon, de a vizeletben csak később.


Tehát, ha 28 napos a ciklusod és félidőben volt peteérésed, akkor nagyjából a nem várt menstruáció napján mutatja ki legkorábban, vagy előtte max 1-2 nappal. Azelőtt ne várd szerintem.


Sok sikert! Remélem összejött!

2019. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt produkáltam ma. Nem tudom..

2019. febr. 12. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Szia sztem ott a halvay csík

Én ma reggelre pisilés törlés és kicsi vér darab és ennyi

Nem tudom mi lehet remélem nem jön meg 4ien ellene kb illetve nem kellene.

2019. febr. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!