Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három év után, endometriózissa...

Három év után, endometriózissal tökéletes mensi tünetekkel most megtörtént a csoda? Érdekel, hátha hasznos?

Figyelt kérdés

El sem hiszem. Öt perce teszteltem pozitívat. Már 3 éve vártuk a mi kis csodánkat. Persze nem jött. Kipróbáltam mindent már. Ebben a hónapban egy nagyon nagy feladat előtt álltam ami idegileg is nagyon megterhelt. Csináltam megint az ovu tesztet, de 2 negatív után elfogyott. A párom is munka miatt külföldre ment. Eddig mindig pontosan peteérés napján meg előtte egy nappal voltunk együtt. Ebben a hónapban peteérés előtt minimum 2 nappal tudtunk együtt lenni. Utána már nem is voltunk együtt. Én a feladatomra koncentráltam. Gondoltuk majd ha túl leszek a nehezén akkor sikerül.

A peteérésem után kb. egy héttel már jött a tipikus vizes folyásom. Már ebből mindig tudom hogy mensizni fogok. Ezután a 23-24 napon barnázni kezdtem. Ez hol van a hónapban hol nincs. Itt már vártam a mensit. Ez tartott két napig. tána jöttek a mensi tünetek. Vizes folyás ahogy szokott, hasmenés ahogy szokott, reggeli fejfájás minden ami mensi előtt óraműpontossággal jelez. Nekem még az arcbőröm is ilyenkor viszket, főleg az államon, mintha pattanás akarna kijönni. Még ez is volt. Terhes tünet egy deka se. Nem fájt a mellem, nem nőtt, nem volt eres, nem voltam éhesebb, nem volt kávéundor, gyakoribb pisilés se. Semmi. Talán kicsivel fáradtabb voltam, de nagyon meleg van és mensi előtt is fáradtabb vagyok.

2 éve van endometriózisom és azt mondták a dokik nem is lehet babám.

Én ebben a hónapban a mensitől csak annyit tettem, hogy egy oldalon olvastam, hogy minden nap egy lapra felírtam valamit a leendő babámról. Pl. Ma apával közösen játszótéren voltunk, vagy ma elmentünk az uh-ra. Ezt egy fél oldalban leírtam, mintha a mai napon történt volna és naplót írnék. Teljesen pozitívan álltam a dolgokhoz.

Csak annyit mondanék, most már tényleg elhiszem hogy a jelek semmit sem jelentenek. nekem 2 napja kellett volna megjönni és csak a vérzés nincs minden más tünetem még mindig van. Úgyhogy mensi előtt addig van remény amíg nincs vér. Nagy igazság. Különbözőek vagyunk.

Köszönöm Nektek hogy elolvassátok, hátha tudok segíteni kicsit. És mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok.

Puszi


2010. júl. 2. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!


Vigyázz nagyon magatokra, és nagyon sok boldogságot kívánunk!:)))


A pozitív gondolatok ereje hatalmas, most arra koncentrálj, h minden rendben legyen:)

2010. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Még el sem hiszem. De igaz a pozitív gondolatoknak ereje van.:)
2010. júl. 2. 14:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Köszönjük hogy megosztottad velünk! Minden jót kívánunk!
2010. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia gratulálok neked.Át tudom érezni milyen boldog lehetsz.Nekem is endometriozisom van,műtöttek vele tavaly októberbe és danoval gyógyszert szedtem május végéig.Most várom a menzit de nem jön igaz peteérésem se volt.De akkor bizakodom vannak még csodák.Mégegyszer gratulálok.

Üdv:Marcsi

2010. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok nektek! Minden jót kívánok.
2010. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm. Engem 2 éve műtöttek. És nem vállaltam a gyógyszeres kezelést. Ezért mondták, hgy így nem lehet. De próbáltam mindig pozitívan hozzáállni.

Szerintem ez az irogatás is sokat segítette. Pozitívan sikerült az egészre gondolnom és nem negatívan éltem meg már azt ha egy kisbabát láttam, hanem azt hogy nekünk is hamarosan lesz.


Mindenkinek pozitív tesztet kívánok és jó egészséget.

2010. júl. 2. 15:53
 7/13 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK, ANNYIRA ÖRÜLÖK NEKTEK! Talán nem hiszed, de így ismeretlenül is nagyon boldog vagyok, hogy ilyen nagy boldogság ért benneteket!!! Mi is most már lassan 3 éve próbálkozunk. Mindig ugyanaz a vége. Most is késik már 2 napja, de semmi tünet gondolom ismét megjön. De lehet nem is kell tünet? KÖSZI a biztatást nagyon vigyázz magatokra!!!!
2010. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ most összeomlottam..:)) még a könny is kicsordult a szememből..az első gyerekkel mi is sokat küzdöttünk , hogy sikerüljön..most küzdünk egy éve a másodikért..de hát..akkor elkezdem az én kis listámat írni hátha:)) köszi, hogy leírtad, és boldog babavárást, boldog életet kívánok:)
2010. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok!tök jó ilyeneket olvasni!!sok örömet nektek!!!
2010. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok:))


Nekem is endometriózisom van de még nem sikerült a baba remélem hamarosan én is követni foglak:))

2010. júl. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!