Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pecsételő vérzés menszesz...

Pecsételő vérzés menszesz előtt 1 héttel? A hormoneredményeim jók lettek és a doki szerint is normális. Nekem viszont nagyon nem tetszik,1,5 éve nem jön a baba.

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia..nekem három négy nappal előtte szokott lenni pecsételés..de bugyin, betéten nem nagyon van ,inkább csak törléskor olyan a papír..tehát mennyisége nem sok...most voltam vérvételen, női nemi hormonokat néztek..minden eredményem tökéletes lett és az én orvosom még mielőtt elküldött vizsgálatra azt mondta, hogy előtte vagy utána négy nap pecsételgetés normális. ..ha vastagabb a nyálkahártya akkor előtte lesz pecsételés mivel már felpuhulásnál elkezdenek a kis vérerek benne szivárogni..és lassabban indul be a lelökődés..nálam végül is ez a helyzet..és tényleg vastag is a nyhártyám..a mensim mégis mostanában csak két napig van..de ha doki mondja, hogy minden rendben elhiszem neki..tedd te is ezt..a párodat vizsgálták már??Mi most megyünk sperma vizsgálatra mert lehet ott a gond.
2010. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A páromnál is minden rendben.Viszont ez a pecsételés a peteérést követően jelentkezik.És úgy mint neked hogy a papíron látom.

Köszi a választ.

2010. júl. 3. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Pecsételô vérzés lehet a beágyazódás jele is.
2010. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!