Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzett már valaki hasonlót?...

Érzett már valaki hasonlót? Van egy fura gondolatom. A párom nagymamája azon a napon halt meg, amikor a babánk fogant. Pontosabban ovu utáni negatív napon ( ovu teszt alapján)

Figyelt kérdés
Nem hagy nyugodni a gondolat, hogy a mama lelke hozzánk akár leszületni. Az utolsó heteiben is folyamatosan azt éreztem, pedig nagyon beteg volt, hogy még nem akar eltávozni, mert arra vár, hogy nálunk születhessen újra. Tudom, hogy őrült gondolat, a páromnak sem mondtam. Volt valaki hasonló helyzetben már?

2019. ápr. 7. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
A kislányunkkal 2 nappal a néhai apósom születésnapja előtt kezdtem el vajúdni. Rendszertelenül jöttek a fájások. Mikor a apósom születésnapján elütötte az óra az éjfélt, elfolyt a magzatvíz. 3 óra múlva megszületett a kicsi. Nem tudom véletlen egybeesés e, de sokszor eszembe jut.
2019. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Mikor egy lélek távozik, jön helyette egy új. Ez nagyon szép gondolat, nincs benne semmi szégyellnivaló.

Még nem tudtam hogy terhes vagyok, mikor a férjem nagypapája meghalt. Voltunk bent a kórházba, majd meghalt, rá kb 1 hétre teszteltem pozitívat. Mindig mondtuk hogy a papa találkozott a dedunokajaval... Csak még nem tudtunk róla

2019. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Ezek csak véletlenek, ne foglalkozz vele

Lehet a mama tudat alatt látni akarta még az unokát, azért nem akart eltávozni

2019. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Nekem erről annyi jutott eszembe, hogy a halálesetek napján nem igazán szoktak dugni az emberek, na de mindegy, szerintem amúgy hülyeség, amit gondolsz.
2019. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem a haláleset napján dugtunk, ahogy te fogalmaztál, hanem a pozitív ovu teszt napján. A mama a már negatív ovu napon hunyt el. Egyrészt nem tudtuk mikor fog a mama eltávozni, másrészt pedig évek óta várunk a babára, idén 40 éves leszek, próbálunk minden pozitív ovu tesztes napot megragadni. A mama már 4 éve nagyon beteg volt, gondolom te sem gondolod, hogy 4 éven át nem kellett volna házaséletet élnünk a mama halálát várva. Tény, hogy az utolsó hetekben már lehetett rá számítani, de nem tudták az orvosok sem megjósolni, hogy 1 hét vagy 2 hónap. Különös egybeesés, hogy rá egy napra elhunyt, miután a párommal együtt voltunk. Sajnálom, hogy ennyi rosszindulat szorult beléd, a többieknek köszönöm az érdekes válaszokat!
2019. ápr. 7. 22:18
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Párom édesapja április 29-én halt meg 3 éve. Mi nem terveztük a babát, mert elméletileg nem eshettem volna teherbe természetes úton, így abszolút meglepetés volt a dolog, illetve semmi tudatos tervezés nem előzte meg. Az első számolás és orvosi megerősítés után megdöbbenve láttuk, hogy április 29-re vagyok kiírva. Persze nem biztos hogy tényleg aznap fog születni a kisfiunk, de ez nekünk már egy jel volt. Nem hiszünk amúgy az ilyen spirituális dolgokban, távol áll tőlünk minden ilyesmi, de valahogy ez megérintett mindkettőnket.
2019. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk a kérdésből tényleg az jön le, hogy aznap fogant, amikor a mama meghalt.
2019. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem szep gondolat, hogy a csalad egysege orokre megmarad csak mas rokoni viszonyok kozott.


Kicsit en is hiszek benne, h ha egy csaladban meghal valaki, ott hamarosan uj kis joveveny erkezik.



Rettegtem is tole, mikor megszuletett a fiam, h meg fog e halni valaki a csaladban?! Nagymamam a fiam szuletese utan egy evvel tavozott...

Most a kistestverrel vagyok varandos es a nagyi halalanak az elso evforduloja elott fogant par nappal, remelem o jon vissza hozzank! :) ...ha kislany lesz, masodik keresztnevkent az o nevet fogja kapni, igaz anyukamat is ugy hivjak es az en masodik keresztnevem is ez, nem szakitom meg a hagyomanyt.

2019. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék kedves utolsó, hogy elvileg a fogantatás napja sosem az együttlét napja, hanem amikor a tüsző kiszabadul és találkozik a spermával. Nálunk ez volt a mama halálának napja, az ovu utáni negatív nap. És ezért olyan hihetetlen számomra ez az egész....
2019. ápr. 7. 22:36
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
Szó szerint, azt írtad, hogy azon a napon fogant. Ez van a fő kérdésedben. Ezen nincs mit félreérteni, maximum az lehet, hogy nem az igazságot írtad le, akár véletlenül. Olvasd vissza.
2019. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!