Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elázott teszt, ti hogyan...

Elázott teszt, ti hogyan értékelnétek?

Figyelt kérdés

Netes OneStep 10 es teszt. Nem értem miért ázott el,3 mp ig tartottam a vizeletbe. Szerintetek az egy paca csak az elázás miatt van ott? Ez a második ilyen elázott tesztem. 4 nap van a nemvártig.


[link]


2019. ápr. 25. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Várd meg míg késik!

Egyébként ez nem értelmezhető, ha meg még nem is érzékeny tesztről van szó, akkor meg pláne nem mutatna semmit se.

2019. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvileg ez érzékeny teszt. 10 mlU
2019. ápr. 25. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Netes one step teszt egy kalap kaki!

Várd meg a nemvárt napját és tesztelj egy rendes teszttel.

2019. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Olcsó, gagyi, valószínűleg az egész csomag hibás. Ez a teszt értékelhetetlen, ez nem fog kimutatni semmit. Ami elfolyik, azt dobhatod is ki rögtön.


Én is azt mondom, hogy vegyél a drogériában vagy a patikában rendes tesztet, lehet hogy drágább, de ha normálisat veszel, akkor elég lesz 1 darab is, max kettő, nem kell 10.

De van pl. az X-epil 2 darabos gyorsteszt, 500 ft körül van, már az is sokkal megbízhatóbb.

És igen, várd meg most már ezt a 4 napot, ha megjön, akkor felesleges elhasználni a teszteket, ha meg nem, akkor másnap reggel az első vizeletből csinálsz egy tesztet, és amit az mutat, az már biztos lesz.

2019. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy negativ teszt
2019. ápr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem negatív, várd meg amíg késik, és utána tesztelj, 4 nappal a nem várt előtt nagyon ritkán mutatja ki.
2019. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. :)

Majd jelentkezem mi lett.

2019. ápr. 25. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!