Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem/eshetek?...

Teherbe eshettem/eshetek? Marvelon tablettát szedek évek óta. Két egymást követő tablettát, az 5. és 6. szemet elfelejtettem bevenni és nem is pótoltam, hanem a soron következővel folytattam.

Figyelt kérdés
Azon a napon, amikor az 5. szemet elfeljetettem bevenni, együtt voltam a párommal.
2008. nov. 11. 13:49
 1/3 anonim válasza:
Ez bizony necces helyzet. Ha évek óta szeded, talán nem lehet baj, de egy tesztet mindenképp megér..
2008. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még csak egyet felejtettél volna el, nem lenne semmi gond.... De a kettő már rizikós. Viszont szerintem peteérést nem azon a napon válthatott ki, amikor elfelejtetted bevenni, hanem később. És gondolom, később sem védekeztetek. Ha nem jön meg a szokott időben ( ami ugye tabi esetében napra pontos) tesztelj!
2008. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyenlőre még várok, mert ha most tesztelnék, akkor még nem mutatna ki semmit.
2008. nov. 12. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!