Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fehér krémes hüvelyváladék...

Fehér krémes hüvelyváladék mire utal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom,már páran kérdeztek e témában,és el is olvastam a válaszokat. Mégis nem vált számomra egyértelművé,hogy baba esetén a (nem)várt mensi előtt ez a váladék mennyire utalhat terhességre? Olyanok véleményére (is)kíváncsi volnék,akik mensi előtt uígy tapasztaltak ilyen váladékot korábban,és mikor terhesek lettek,akkor szintén megvolt ez,csak mensi helyett pozitívat teszteltek! Az én ciklusom 23-25 napos,tehát holnaptól-péntekig nem várnám! PÉ idején (minden utalt rá,a nyák,a hő,a fájdalom)együtt voltunk másnaponta.Egy furi dolog jelentkezett ami még máskor sosem,hogy PÉ után 6 nappal egész nap szúrkált a méhem és jobb oldalon,estére már puffadtam,és a fájdalom miatt elmentem nődokihoz ,mert már volt cystám és féltem megint az van.Hüvelyuh.on megnéztek,semmi kórosat nem találtak,kivéve,hogy a méhnyálkahártya megvastagodott (18mm).Nincs endometriózisom,sem PCO-s nem vagyok,sőt Clostit szedek,ami inkább vékonyítja a m.nyálkahártyát.Szeretnénk nagyon babát,tüneteim nincsenek,talán a cicim érzékeny enyhén,és álmosabb vagyok,meg többet eszem.
2008. nov. 11. 17:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!