Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hét késéssel megjött a...

Egy hét késéssel megjött a bajom. 3napig erős piros vérzés,utána két napig fehérfolyás,ezek után tegnap egy-két csepp vér,majd ma barnázás jelentkezett. Ezek alapján lehet, hogy végre összejött?

Figyelt kérdés
Szerintetek?Tesztet még nem merek csinálni,mert megegyeztünk a párommal,hogy többet nem csinálunk.Mit tegyek?Mindenki azt mondja,hogy várjak.De meddig?És mire?
2008. nov. 11. 20:43
 1/9 A kérdező kommentje:
És nemcsak erre alapozok,természetesen van egy csomó tünetem,amiket most inkább nem sorolnék...Mellfeszülés,hányinger,stb..
2008. nov. 11. 20:45
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mire várnál?? Tesztelj! MIt vesztenél??Furi jelenség tényleg!
2008. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Erős piros vérzés nem jó jel. De nem hiszem, hogy kibírod teszt nélkül, szerintem csinálj egyet.
2008. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem akarlak elkeseríteni, de az erős piros vérzés semmi jót nem jelent ilyen esetben.

Csinálj egy tesztet, és ha pozitív, akkor menj el az orvoshoz, mert lehet, hogy volt baba, csak nem maradt meg. És akkor meg kell néznie, kitisztultál-e rendesen.

2008. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet ennek ellenére szerintetek,hogy baba van?Hallottam már ilyenről.
2008. nov. 11. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam, de ez olyan ritka szerintem, hogy kár lenne beleélned magad. Később csak nagyobb lenne a csalódás...
2008. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A kimaradt menszi másnapján teszteltem,és az negatív volt.
2008. nov. 11. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját tapasztalatomat tudom leírni, a múlt hónapban nekem is egy hét késessel jött meg, a hőm mindvégig 37 volt, aztán tartott két napig, utána meg egy kis barnázás és nekem is minden tünetem megvolt. Én tesztet se csináltam, ebből arra következtettem, hogy nincs baba és ennyi. És tényleg nem lett, mert azóta már mégegyszer is megvan a mensim, épp most. Sajnálom, ha neked is így van, de amit már előttem is irtak,az tényleg nagyon ritka, ha valakinek megjön és mégis babás.
2008. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
sajnos én a helyedben nemreménykednék
2008. nov. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!