Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok. Mikor érdemes tesztet...

Lányok. Mikor érdemes tesztet csinálni? Kinek mi a tapasztalata.12. napon vagyok ovuláció után. Ovu e.2 nap es ovu napján is együtt voltunk párommal. Előtte is nagyon sokszor védekezés nem volt. Tesztem eddig - (X-epil, Clearblue)

Figyelt kérdés
2019. máj. 21. 17:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor késik a menzeszed, akkor kell tesztelni. Szélsőséges esetben (korábbi vetélés, betegség, bármi, amikor orvosi segítség kell a terhesség megtartásához) lehet korábban is.
2019. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Holnapután nemvárt nap. 10 ez érzékenységű teszt mennyire valós?
2019. máj. 21. 19:12
 3/20 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megszeretném csak lenne pozitív.
2019. máj. 21. 19:13
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem csutortokon kellett volna megjonnie es szombaton teszteltem. Igazabol nem akartam pazarolni a penzem, uh kivartam. Plusz elony, igy mar a legolcsobb is kimutatja 😀
2019. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Várjak énis? Kb hány napot? Most amúgy barnázok megint.. Reggel is.. Napközbe semmi most megint. Csütörtökön kellene NEM meg jönnie. Most 10 es érzékenységű tesztet akarok venni
2019. máj. 21. 20:13
 6/20 anonim ***** válasza:

Szia, én is csütörtökre nem várom bár mi nem középidőben voltunk együtt, de a jövő hónapban belehúzunk.

Nem tudom mikor teszteljek meg mindig késik kb 3 napot az utóbbi időben.

2019. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Olyan rossz ez a tétlenség.. Vagy megjon vagy nem. Pedig olyan sokszor együtt voltunk az utóbbi időbe egyetlen egy jó lenne ha megfoganna úgy örülnénk.. Amúgy nekem brutálisan feszül a hasam mintja szét akarna robbanni.. A hangulatom is egyszer feszült vagyok utanna jó kedvű aztán leszarom kedvű.. A mellem is nagyobb lett.. Faj is egy ideje
2019. máj. 21. 20:26
 8/20 anonim ***** válasza:
Hat fogyelj, akkor tesztelj 2-3 nap mulva, ha ugysem nyugszol meg addig, hatha akkor mar mutat valamit.
2019. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Vett párom most 10 es érzékenységűt kíváncsi vagyok mit mutat. Viszont még mindig barnazok minimalisan. Remelem nem jon meg holnap.puszi
2019. máj. 22. 09:35
 10/20 A kérdező kommentje:
Tisztaságit hasznalok most egy van egy kicsi barna meg mintha lenne rajta átlátszó is mert nedves körülötte.. Ha megtorlom rozsaszines a wc papir...
2019. máj. 22. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!