Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step terhességi teszt...

One step terhességi teszt vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy mit gondoltok a one step 10-es érzékenységű tesztekről? Kipróbálásképp vettem pár darabot hogy megnézzem a minőségét viszont utólag nézegettem válaszokat és szinte mindenhol azt olvasom hogy nem jó minőségű, egyébként fastest.hu-ról rendeltem.



2019. máj. 26. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem bevált. Sokat használtam, amikor nem voltam terhes akkor egyértelműen csak egy csík volt, amikor terhes voltam, hamar kimutatta,és ott is egyértelmű volt.
2019. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált. Tökéletesen kimutatta a 10-es és a 25-ös is.
2019. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Ha terhes vagy és jókor tesztelsz (kimaradás után pár nappal) pozitív lesz. Ha nem vagy terhes, negatív lesz.


De egyszerűbb azt csinálni, hogy amikor már késik pár napja, lemenni és venni egyetlen darab tesztet és akkor biztosra mész. Sosem értettem azokat a nőket akik berendeltek 100-as csomaggal és minden egyes hónapban szex után egy héttel már "lövögetik" őket nap mint nap ész nélkül, mintha nem lenne holnap. Értelmetlen.

2019. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tesztelsz vele nemvárt előtt, akkor megbízható, mutatja, ha terhes vagy.

Ha előtte tesztelsz, hiába 10-es, nem feltétlenül fogja mutatni. Igazából a bolti 25-ösök szerintem érzékenyebbek.

2019. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
De megsértődtek a naponta sportból tesztre pisilők.... mókás :)
2019. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. máj. 26. 15:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevállt. Nemvárt elött 2 nappal halványan már mutatta.De mindenkinek más,van akinek ez- van akinek ez jön be.
2019. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!