Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 1 nap késés után megjöt. De...

1 nap késés után megjöt. De nem úgy ahogy kellene. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Csípőm, derekam, hátam néha le akar szakadni, és barnás élénk piros vérzésem van, de nem annyi mint kellene, még az állaga se, mennyisége se olyan amilyen szokott lenni (átlagosan nem szokott semmi bajom lenni mielőtt megjön, max picit fáj a hasam), ilyen még nem volt nállam, bocsánatot kérek ha hülyeséget kérdezek. Hányinger, ételundor megmaradt, meg a has szurkálás, hőingadozás. Teszteltem ma 25mlu-u tesztel és negatív, bár délutáni teszt. Gondolom semmi esélye ezek után hogy terhesség lesz belőlle.Vagy valami baj van? Ilyennel még nem találkoztam. Annyi mindent olvastam ilyesmikről, hogy rémisztő némelyik.
2020. jan. 13. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Negatív. Nincs hcg hormon. Vérzel. Mikor egy nő nagyon gyereket akar, néha meg is változhat a vérzés mennyisége, de állhat mögötte stressz, eü probléma stb. Nálam is így volt. Én most azt mondom nem vagy terhes.
2020. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!