Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szeretnem meg kerdezni, hogy...

Szeretnem meg kerdezni, hogy kereken 5 hetes terhessegnel nagy baj e ha nem latszik meg szikholyag Csak üres petezsak?

Figyelt kérdés
Tul vagyok egy par vetelesen emiatt is vagyok picit ideges. Semmi terhes tünetem nincs. Az elhalt terhessegeknel viszont meg akkor is volt mikor a babaknak mar reg nem volt szivhangjuk.

2020. máj. 4. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korán még ez is csoda hogy petezsákot láttak. Szikhólyagot még ilyen pici korban nem lehet látni. Nyugi ez így rendben van!
2020. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont, ahogy az első is írja. Nyugi :)
2020. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj. Nekem 5 hetesen csak egy 4,4 mm-es petezsákom volt, semmi más. Ma vagyok 22 hetes és egy szép nagy, egészséges kislány rugdos a hasamban. A fiammal is 5 hetesen csak petezsák volt, ő már 8 éves egészséges nagyfiú. Nyugi.
2020. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mit lett veled kérdező?
2020. jún. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azota mar lassan 11 hetes vagyok. Lett vegül szivhang a hatodik heten. Kedden kell menjek megint ultrahangra. Kicsit felek a vetelesek miatt de bizok benne hogy mostmar nem törtenik semmi rosz.
2020. jún. 11. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!