Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mióta babát szeretnénk azóta...

Mióta babát szeretnénk azóta megváltozott a menstruációm. Ez normalis?

Figyelt kérdés
7 hónapja próbálkozunk de eddig nem sikerült teherbe esnem viszont észre vettem hogy mióta próbálkozunk minden egyes menstruáció előtt két napig csak pár csepp vér jön vagy csak barnázom és csak utána indul be a rendes menstruációm. Nekem ez előtte sosem így volt. Max fél napig barnaztam de utána egyre több vér jött sosem pecsételtem két napig. Ez vajon mitől lehet? Normális? Volt hogy egy két napot késett és ha teszteltem mindig negatív lett az eredmény.
2020. máj. 12. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől van, nekem is ugyanígy volt, voltam hormonpanel vizsgálaton is, nem találtak semmit. Egyéb okokból úgy döntöttünk, hogy még várunk a gyerekkel, abban hónapban újra normális volt a mensim.
2020. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!