Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Átjárhatósági után könnyebb...

Átjárhatósági után könnyebb teherbe esni?

Figyelt kérdés
3vetélés után orvost váltottam mivel több mint egy éve nem jön a baba! Minden vizsgálatunk megvolt csak az átjárhatósági nem mivel eddig nem volt indokolt mivel terhes maradtam, de az uj orvosom ragaszkodott hozzá! Ma este csinálta meg és az eredmény teljesen elkeserített! Bal oldalt nem átjárható de a jobb oldalt sikerült mivel ott is volt probléma! Annyit mondott, hogy ilyenkor 2honapot várni szoktak hátha sikerül a terhesség! Totál elkeseredtem... Kicsit elkezdtem vérezni is, akkor ezek szerint ebbe a hónapba már ne is próbálkozzunk? Annyira leddönbentem, hogy ezt elfelejtettem tőle megkérdezni, hogy házas életet most tilos egy darabig vagy nem? Köszönöm ha tudtok segíteni 🙏
2020. szept. 2. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pár hete volt. Utána pár napig nem szabad házas életet élni. Normális ha fájdogàl és barnazol. Nekem majdnem egy hétig tartott. De utána bármikor esélye van babának, sőt azt mondják hogy utána könnyebb. Drukkolok, hogy sikerüljön minél előbb.
2020. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen😊reménykedünk! De akkor ezek szerint ez a hónap felejtős mivel kb.szombat-vasárnap lessz peteérésem😔szívből kívánom nektek is!
2020. szept. 2. 22:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem majdnem egy éve volt az átjárhatósági, viszont nálam mindent rendben találtak, ezért nem tudom mondani, hogy nem segített... más lehet a probléma nálunk.

HyCoSy volt? Nekem az orvos azt mondta nem szükséges várni, bár én 2 napig pihentettem a dolgot.

2020. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen az volt, még tisztulok és enyhén fáj a hasam szóval amíg nem érzem jól magam, nem erőltetem!
2020. szept. 3. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, először helyre kell jönni:) de ha nem vagy biztos benne, biztosan felhívhatod és megmondja mikortól ajánlja.
2020. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem augusztus első hetében volt Hycosym. Van már 2 gyerekem, jobb oldalon mégis csak nagy nyomásra lett átjárható. Sajnos nem függ össze. Én nagyon rosszul voltam utána 3 napig, a vizsgálat is nagyon fájt. Ovura már jól lettem, együtt is voltunk, de ovu után mensiig fájt a hasam tompán de folyamatosan. Végül napra pontosan megjött :(

Elvileg ez normális ha nálad is így lesz, hiszen ott megbolygattak dolgokat, lehet picit be is lesz gyulladva. Aztán a kövi ciklusban mindent bele, most mi is így vagyunk! 😊

2020. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is az volt! Már nem barnázok és a hasam se fáj! Hát kíváncsi leszek, hogy mit hoz a két hónap, de nem bízom benne, hogy terhes maradok 😔 sok sikert nektek 🙏
2020. szept. 5. 10:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!