Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Előfordulhat hogy megmarad a...

Előfordulhat hogy megmarad a baba?

Figyelt kérdés

Jelenleg 25 éves vagyok és a férjemmel szeretnénk kisbabát.


A probléma az hogy sárgatest hiányom van így a nőgyógyász Norculot írt fel támogatásnak.


Szedése: első menstruációs naptól leszámítva 14.naptól 10 napon át 2×1-et 3 hónapon át.


Azt mondta hogy közben próbálkozzunk, ha sikerül a baba azonnal jelentkezzek nála, mert utána is kell rásegítés, ha nem a gyógyszer kezelés végén.


Most szedem be az utolsó szemet este. Folyamatosan próbálkoztunk,sokszor naponta kétszer.


Van esélyem csak egy kicsi is hogy megmarad a baba megtud tapadni?


Első gyermekről lenne szó.


2020. okt. 14. 07:46
 1/8 anonim válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg az orvost?
2020. okt. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert minden hónapban nem fogok neki telefonálni, hogy mennyi az esélyem rá. Szeretném ezt a gyereket. Ezért is próbálkozunk annyiszor. Ő a tudtomra adta ha nem sikerül mikor jelentkezzek.
2020. okt. 14. 07:53
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem itt nincsenek orvosok, max tippelni tudunk mint te. Lehet hogy megmarad de lehet hogy nem. Vegyél tesztet, vagy hívd fel az orvost. Őszintén nem tudom milyen választ tudnának itt adni neked.
2020. okt. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmunk sincsen. Matematikailag biztos van rá valamennyi esély, de nem vagyunk se orvosok, se jósok. Ez kb olyan, mintha kiírnál egy kérdést, hogy ki nyeri a tombolát?

Megértem hogy iszonyatosan akarsz egy választ, különösen egy igenlő választ, de ezt csak az idő adhatja meg, mi nem.

2020. okt. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én tapasztalatokra lettem volna inkább kiváncsi,-biztos nem én vagyok az egyedüli akinek irtak fel hasonlót ilyen gondra.
2020. okt. 14. 09:39
 6/8 kombika ***** válasza:
18%

Nagyon sok esetben lelki okai vannak, ha "nem jön össze a baba". Mindenképp előbb ezt kellene átgondolni. Nincs-e túl nagy stressz valamelyikőtöknek a munkahelyén? Kettőtök között minden rendben van-e? Eseteleg nem csináljátok-e már túl görcsösen a "babát", és pont ezért nem jön össze?

Barátaim évekig próbálkoztak, nem jött össze, lombikbébi programmal sem.

Eltelt pár év, a férfinek új munkahelye lett, pár hónap múlva össze is jött a baba :)

2020. okt. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyit legyetek együtt, amennyi jólesik. A napi többszőri szerintem nem hogy jót tenne, még ronthat is az esélyeket. 2 naponta javasolják, hogy jó esély lehet arra, hogy sikerül a baba. A hímivarsejtek nem termelődnek újra órák alatt....
2020. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem javítotok az esélyeken a napi két alkalommal, inkább rontotok. A legideálisabb párnaponta, amikor vágytok is rá. Ha úgy jön két nap egymás után, ha úgy jön kétnaponta vagy három. Főleg a ciklus 14 nap előtt és utáni időszakban. A spermiumok napokig életképesek bent és várják a kilökődést.
2020. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!