Beültetés után 2. napon iszonyú mellfájdalom?

Figyelt kérdés

Tudom sablon kérdés, de nekem a 29 évem alatt mensi előtt alatt után soha sem fájt/ feszült a mellem, így ez egy extra újdonság, nemhogy lombik beültetés után. 3 napos embriót kaptam vissza tegnap, így gondolom még a beágyazódás nem kezdődött el.

Mind a kettő mellem extrán fáj/ szúr ma este óta. Ez normálisnak mondható? Kicsit reménnyel tölt el igazából :)

Nektek volt ehhez hasonló “tünet”?


2021. jan. 30. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Nekem penteken volt a leszivas, sajnos most nem lehetett beultetes ebben a honapban de a melleim ma irtozatosan fajnak, pedig sose szokott.

Persze azert remenykedj mert az is nagyon fontos ☺️, de lehet ez a tunet csak a stimulacionak tudhato be. Szoritok! Ird majd meg hogy sikerult!

2021. jan. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy stimuláció, és utána egy nagy dózisú progeszteron támogatás akkora hormonális változásokat okoz(hat), ami teljesen szokatlan egy nőnek, hiszen alapjáraton nem ilyen hormonszintekkel működünk.

Jól írtad, hogy 3 naposokkal még a beágyazódás sem indult el, ezért nyilván a hormonok okozzák.

Ettől függetlenül persze sikerülhet, még semmi sem dőlt el.

Nálam sosem volt jelentős változás a melleimben, stimulációk után sem (5 volt). Még a sikereseknél sem éreztem semmit; sőt, még a terhességek alatt sem igazán.

Nem vagyunk egyformák...

2021. jan. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!