Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek miért nem lehet gyereke?...

Kinek miért nem lehet gyereke? Egészségügyi vagy anyagi vagy nem talált megfelelő párt/férjet? Van olyan aki csökkent vérzés(korábban rendben volt) mellett esett teherbe?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nagyon kényes téma,DE sok nőnek lehetne segíteni ha őszintén leírnátok. Fontos lenne az egészségügyi részénél konkrétumot írni.


Előre is köszönöm!



2021. febr. 11. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Egészségi! okból nem szülök.


Lehetne gyerekem, de köszi, szeretnék még élni.

Ha terhes lennék, az alatta zajló erős hormonális változások miatt erősen romlana az állapotom és nem, nem visszafordítható, mert autoimmun.

2021. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Nekem vannak gyerekeim, a legkisebb lassan 2 éves, de a tesóval nincs szerencsénk, down kóros lett volna, szeptemberben megszakítottuk, most 8.hétben nem fejlődik a pocakban. A páromnak a sperma kevés és lassú, de teherbe esem 2-3 hó alatt csak valami mégsem működik.

A menstruációm nekem kevésnek mondható, de ez kb 26 éves korom óta, genetikai oka lehet unokatesómnak, kereszt anyukámnak is kevés volt, mind ketten egyből teherbe estek, mikor gyereket akartak.

2021. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy méhenkívülim. Az egyik petevezetőm kuka lett.

Utana 1 évre rá összrjött a baba, 10.héten ok nélkül elhalt. A kaparást végző orvos reszeg volt, mint kiderült, belevágott a méhembe, az csillapíthatatlanul vérzett, az egész mehem kivették.

26éves vagyok, és saját gyerekem az életbe nem lesz...


(Kártérítést kaptam, de pont kitörölhetem vele a seggem, attól nem fogok tudni szülni)

2021. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pasi hiányzik hozzá. Illetve nekem maga a sperma is elég lenne már, de Mo.-n ugye már azt se adnak. Ez tuti, hiányzik, de lehet, hogy eü.ok is van, azt aktualitás hiányában még nem sikerült kideríteni. Valószínűleg már sose fogom megtudni. Nem vagyok már csitri😟
2021. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Úristen 3as:( Ez szörnyű. És mi lesz? Örökbefogadtok gyereket?
2021. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Férjem miatt
2021. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5!

Én megmondom őszintén, nem hajlok a dolog felé. Férjem benne lenne.

Bennem még nem múlt el a "gyász", nyár végén történt.


3#

2021. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
#3! Nagyon sajnálom!😥Tudom, ez már nem segít rajtatok, de ugye pereltek? Ilyen orvosokat nem szabadna emberek közé engedni!
2021. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, #4 voltam.
2021. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Két ismerősnek nem lehet. Az egyiknél főleg a férfi miatt, de a no se százas egészségügyileg. Náluk a nem lehet nem teljesen igaz, mert van egy kislanyuk lombikkal, de a második meg így sem jön sajnos.

A másik ismerősnek mindenfele baja van. Hormon. IR stb. Megfogadni meg tud, de eddig az összes baba elment sajnos. Ők örökbefogadásra várnak.

2021. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!