Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Gólyahír teszt megbízható?

Gólyahír teszt megbízható?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a ciklus 28.napján, holnapra nem várom. Szinte mindig pecsételgetek már nem várt előtt 2-3 nappal, de most eddig semmi. Ma egész délelőtt ilyen furán szurkálgatott a hasam, vagy a petefészkem nem is tudom megmondani, hogy hol éreztem pontosan , aztán délután egy ilyen nagyon fura halvány rózsaszínes , narancssárgás folyást tapasztaltam, és mivel ma hívtak, hogy szerdán mehetek oltásra, ezért mindenképp szerettem volna előtte egy tesztet lőni. Direkt érzékeny tesztet kértem a patikában , ezt a gólyahírt adta. Meg is csináltam a tesztet, ami időn túl nagyon halvány pozitívat mutatott. Azóta is egyre többször ilyen fura , érdekes szurkálásokat érzek a hasamban. Lehetséges, hogy ez a gólyahír teszt csak fals pozitív eredményt ad, mert úgy olvastam hogy másoknál is bejelzett már halvány pozitívat , pedig mégsem voltak babásak. Szerintetek ez a test megbízható? Még soha egyetlen tesztel sem tapasztaltam hasonlót az elmúlt 22 hónap alatt, de az az igazság, hogy még ilyen tesztet sem használtam az elmúlt 2 év alatt...

2021. ápr. 8. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszer csináltam ilyet, halvány pozi lett, de nem volt baba, másnap megjött..
2021. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm...mindenesetre valahol már ennek is örülök, hogy nem pecsételtem...

mostanában nagyon odafigyelek az étkezésre, méhpempőt eszek, avivázom és úgy érzem , hogy ha pecsételés nélkül jön meg az is már valami...:)

No majd holnap meglátom. Igazából az oltás miatt lenne fontos tudnom, mert nem tudom hogy ha kiderülne hogy babát várok, akkor is beoltanának e vajon.

2021. ápr. 8. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!