Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy darab tüszővel érdemes...

Egy darab tüszővel érdemes végigcsinálni a lombikot?

Figyelt kérdés

Sajnos,a 10.napi uh-án egy darab 17mm-es tüszőt látott a doki meg nagyon sok kicsit. Nem túl bíztató..

Kaptam még 3 nagyobb dózisú bemfolát meg 3 cetrotide szurit.

Ha marad az egy nagyobb,arra gondoltam nem csináltatom meg ebbe a hónapban a leszívást. Feleslegesnek tartom így.

Sima inszemes hónapokban mindig volt 2-3 nagy tüszőm colstyval vagy semmivel. Most meg..

Nagyon csalódott vagyok.. :(



2021. jún. 7. 03:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Leszívás nélkül is várni kell a kövihez 3 hónapot nem?

Akkor mit veszítesz? Én biztos megpróbálnám. Mikor mi lombikoztunk, egy nőcivel végig együtt nyomtuk, 47 éves volt, egyetlen egy darab volt neki, csalódott is volt, de nem adta fel, leszívták, és ma már Dávidnak hívják. És gondolom nem kell mondjam, hogy a max Fostimon adagokat kapta, és így is egy tüszője lett.

Én kitartást kívánok, szívből remélem hogy Ő lesz AZ az egy Neked! 💙

2021. jún. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a bíztatást! :) ❤️☺️

Én úgy tudom,ha nincs leszívás sem,akkor nem kell várni 3 hónapot. De majd megkérdezem a következő uh-án. Most annyira sokkolt,hogy kérdezni se kérdeztem semmit..

2021. jún. 7. 04:00
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia csináld végig nekem azt mondta 4 db van végén lett 11 db. Ez 3 . Lombik. 1 kértem Vissza hcg 640 lett most😊most lesz jövő héten uth Sok sikert kívánok
2021. jún. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Jujj,de jó!! Hatalmas gratulaaa!!! De jó ilyet olvasni! 🥰☺️ :)


Én nem is értem akkor ez hogy van,ha 4-et láttak hogyan lett végül ennyi?

Én inszemnél is éreztem,mikor két nagy tüszőm volt az egyik oldalon,eléggé fájt már,de most nagyon minimálisan érzem csak a petefészkeimet.. szerintem a többi maradt pici.. sőt ami volt a jobb oldalon azt már nem is érzem,hogy lenne valami..annyira.. lehet már az sincs meg. 😕

2021. jún. 7. 04:49
 5/28 A kérdező kommentje:
Végül 6db tüszőm lett! :)
2021. jún. 12. 14:58
 6/28 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

Ez szupeeeeer!!!!!

Így tovább!! Írj még majd!

🥳

2021. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
3 vagyok , ez szuper 🥳🥳🥳
2021. jún. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ! Hol tartasz már . Menyit kaptál vissza .
2021. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem jövő héten lesz a leszívás( első lombik) Ti hova jártok?
2021. jún. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Szia én Kaáli Bdp. És nekem ez 3 . És most sikerült , meg csak 8 hetes vagyok 😊
2021. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!