Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyire "izgult" a párotok a...

Mennyire "izgult" a párotok a terminált együttlét/inszem/lombik után az eredmény miatt?

Figyelt kérdés

Ez volt az első stimulált ciklusom.

Mivel se a páromnak se nekem semmi olyan okot nem mutattak ki a vizsgálatok ami indokolná, hogy már 1 éve nem jön össze a baba és aránylag fiatalok is vagyunk (30), ezért első körben terminált együttlétet javasolt az orvosunk.


5x1 clostyt kaptam + 2x1 Meriofert injekció. Pénteken este Ovitrelle, és hétvégén minél több romatikázás lett előírva. Ezt sikerült teljesíteni is. Vasárnap este megkérdezte a párom, hogy szerintem sikerült-e. Ekkor csak még ilyen találgatásként, de nem igazán mertem azt mondani, hogy igen, mert nem akarok újra csalódni ha beleélem magam. Viszont azóta (azaz 2 nap alatt) már 5x kérdezte meg, hogy terhesnek érzem-e magam.. Hiába mondom, hogy pár órás/napos terhességet még soha senki nem érzett, egyszerűen annyira izgatott, hogy folyton ezen agyal. Doki azt mondta, hogy 11-én teszteljek - ekkor (nem) kéne megjönnie, szóval most 13 nap várakozás.

Normális, hogy egy pasi ennyire stresszel és izgul? :D



2021. jún. 29. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is sok sikert kívánok:)

Biztos nagyon izgatott a párod:) csak neked ezzel picit stresszesebb lehet.

Tőlem nem szokta így kérdezgetni a férjem. Persze volt olyan, hogy lombiknál hamarabb akart tesztelni (én itt már utáltam az összes tesztet, meg hamarabb tesztelni bizonytalan) Tünetek pozitív teszt után vannak (ezt nyugodtan elmondhatod neki:)

Ha hormonokat kapsz akkor azok is csinálhatnak tüneteket (tapasztalatból mondom)

2021. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze Ő is nagyon szerette volna, ha sikerül, de azért ez nem volt ilyen beszédtéma közöttünk. Várakoztunk, én agyaltam, Ő meg nem értette, hogy miért nem tudom kivárni azt a 2 hetet, hogy biztosat tudjunk. Utálta, hogy mindig előre teszteltem, és vagy beleéltem magam, vagy elengedtem még ideje korán. Ő eleve nagyon türelmes típus, én meg az ellentettje.


Aztán sikerült, és ugyanezt folytattuk a 12 hetes UH-ig. Ő higgadt nyugodtsággal csinálta végig az első trimesztert azt elfogadva, hogy még semmi sem biztos; ém meg folyton agyaltam, aggódtam minden görcs, nyilallás, vérezgetés miatt...

(3 inszem., 12 lombik)

2021. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!