Most akkor mi van? 25-ös erősségű a vastag. A vékony elvileg 10-es 😭

Figyelt kérdés
Félve teszem fel a kérdést. Mert úgy vettem észre itt az az új szokás mindenkit lehurrognak. Van már időpontom 9-re nőgyogyászhoz. De El vagyok keseredve. Hátha járt már igy valaki. Szoval 3-halvány pozitiv napközben és egy reggel. 2 negativ az egyiket napközbe csináltam a másikat reggel. Május 22- én kellet volna megjönnie.

#terhesség #teszt #Teszt pozitiv
2021. júl. 2. 08:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Képet tennél fel?
2021. júl. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia probálom. De nem engedi valamiért.
2021. júl. 2. 08:47
 3/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó teszt amit csináltál pozitív vagy negatív? Majus 22-én kellett volna megjönnie, akkor már mindegy mikor csinálod, a délutáninak is pozítivnak kellene lennie.
2021. júl. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Május 22.-én kellett volna megjönnie? Nekem is és már 10 hetes terhes vagyok, nem elírtad és június? Ha május akkor már régen kellett volna intézkedni :D
2021. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedd napközben csináltam (gyogyszertárban vettem 2 darabos pregnasens terhességo teszt csík a neve) haloványan de ott van. Ezért szerda reggel elsőből csináltam mégegyet. Ami még mindig halvány volt. Ezért vettem a kispoltban (pepino 10 erősségű tesztet 2 darabot) ami negativ lett. igy gondoltam megcsinálom másnap reggel a másikat hátha sokat ittam vagy valami.Ez volt tegnap reggel. Az is negativ lett. A mensesemnek május 22- én kellet volna megjönnie. Juniusban nem volt.

Azt még leírom, hogy junius 17 én voltam dokinál mert kérni akartam a kivizsgálást mert régota probálmozunk.

Akkor csináltak uh-t. Azt mondta 17 mm a méhnyálkahártya vastagság rendesnél nagxobb uterus. Erre azt mondta vagy korai terhesség vagy nemsokára megjön. Nem lettem okosabb. De azota sem jött meg. Nem éltem semmibe bele magam. Vártam a mensest hogy akkor elindulok a kivizsgálás utján.de ez aggaszt hogy a tesztek hol ilyenek hol olyanok 😭😭😭. Feltenném a képet de egyszerűen nem tudom

2021. júl. 2. 09:06
 6/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat május 22 én volt az utolso menstruáciom. Elirtam tényleg
2021. júl. 2. 09:07
 7/14 anonim ***** válasza:
42.napod van akkor, ugye? Akkor is full pozitívnak kellene már lennie. Szerintem az első fajta teszt nem volt jó és félrevezetett. Ha most csinálsz egy predictor tesztet, akkor azon határozott erős csíknak kell már lennie délutáni vizeletből is.
2021. júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Most megyek patikába. Remélem kapok ilyen tesztet. De valamilyet mindenképpen veszek.

Aztán gyülytök egy kis pisit. Megprobálok addig keveset inni.

2021. júl. 2. 10:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Dm, Rossmann
2021. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az nincs a közelben sajnos
2021. júl. 2. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!