Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddőségi problémával küszködő...

Meddőségi problémával küszködőknek kb. mennyi idő volt, mire kiderült, hogy mi a probléma? Illetve az első nőgyógyászati vizsgálattól számítva mennyi idő alatt jutottatok el a célig(Teherbeesés, vagy első lombik)?

Figyelt kérdés

2021. aug. 19. 14:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindnekinek a választ :)
2021. aug. 24. 13:25
 12/14 anonim8888 válasza:
14%
1 honap alatt lezajlik. Lehet itt csinalni vagy kulfoldon (ott persze tobb a lehetoseg). Ismeroseim Ukrajnaba mentek
2021. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
86%

3 év próbálkozás után mentünk el meddőségi központba, ott több műtét, 3 inszemináció, 2 sikertelen lombik után jutottunk el odáig, hogy kiderült az összes probléma nálam. Összesen addigra 6 év telt el. A 3. lombik sikerült is végre, de a 20. héten sajnos elvetéltem az ikerbabáimat... Kiderült, hogy nem csak a teherbeeséssel, hanem a kihordással is komoly gondjaim vannak: méhnyak elégtelenségem van.

Az első gyermekünk végül a 6. lombikból született meg, közel 8 év küzdelem után.

A második pedig a 12. beültetés után, amikor már elfogadtuk, hogy nem lesz több gyermekünk; spontán fogant.

2022. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi 5 éve küzdünk. Első másfél évben vártam a csodát, majd mire nőgyógyászhoz fordultam, kiderült, hogy nem jól választottam. Volt ugyan petevezető átjárhatósági, ciklus figyelés, stimulálás closty- val, de vérvételre nem küldött el. 2019- Ben derült ki a pajzsmirigy alulműködés, majd a többi hormonális probléma.... Sárgatest elégtelenség, magas prolaktin és IR. Azóta gyógyszerrel beállítva, mégsem sikerült. 2021- ben derült ki a kiterjedt endometriózis és az adenomiózis, amire magánban júliusban műtöttek, kaptam ciklusleállító kezelést majd az őszi első lombik sikertelen, még megtapadás sem volt. Január végétől futjuk a második körünket, rendkívül hosszú, fáradtságos út áll mögöttünk, de ez még közel sem a vége.
2022. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!