Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első lombik konzultáció előtt...

Első lombik konzultáció előtt érdemes HCV, HIV, AMH, Leiden mutáció vérvételt csinálni, illetve friss endokrinológiai lelet (IR, pm alulműködés)?

Figyelt kérdés
Már jártunk a doki magánrendelésén, de ugye hogy el tudjuk kezdeni, kell egy konzultáció a Kaáliban is nála. Azt mondta, fog majd kérni kromoszóma vizsgálatot meg ilyesmit. Azokra nyilván megvárjuk a beutalót. A többit érdemes megcsinálni, vagy felesleges, majd ő megkéri ha akarja?
2021. szept. 3. 10:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia nem tudom mennyire aktuális még de azért leírom a saját tapasztalatom :

Hepatitis b, C , hiv ezek mindkettőtöknek kellenek , férjnek külsős helyről spermiogram ( plusz egy ott ahol lesz a lombik oda már ok adnak időpontot)ami neked pluszban :

Alap vérvétel amin van máj és veseműködés is ,mell uh, EKG ,hycosy .

Ezek mind 1 évig érvényesek , a hormon panel majd közvetlen előtte kell azt jó ha ott csinaltatod .

És tudom hogy egyesek szerint ez pénzkidobás viszont ha a tervezett lombik előtt elkezded ezeket lassan meg csináltatni mikor időd engedi vagy épp kapsz időpontot ami így COVID idején nem könnyű meg privatan sem ,

akkor nem kell egy hét alatt rohangálni mindent elintézni időre mert ezek főként a leszivas miatt kellenek .

En orulok hogy ezek nagy részét elintéztem korábban így mikor 2naponta kellett ellenőrzésre rohangálni nem volt ezek miatt plusz teendő .

Persze ez csak akkor kellemetlen ha dolgozol közben ,vagy elfoglalt vagy .

Remelem tudtam segíteni nekem elég friss az élmény néhány napja volt a beültetésem :)


Üdv

Elsolombikos

2021. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

* jajj és a rákszűrés is nagyon fontos

( Bp SOTE 1. )

Elsőlombikos

2021. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!