Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy lehet ezt elfogadni/nem...

Hogy lehet ezt elfogadni/nem stresszelni rajta,hogy mindenkinek körülöttem előbb sikerül a baba,mint nekünk?

Figyelt kérdés
1 éve próbálkozunk, voltunk kivizsgálásokon, nem találtak semmit. Minden hónapban mikor megjön egyre jobban elkeseredek... Ráadásul sorban rakja ki mindenki Facebookra hogy babájuk lesz, még azok is akik eddig panaszkodtak,hogy valami baj van ami miatt nem sikerül. Hogy lehet ezt feldolgozni?
2021. nov. 26. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Töröld magad Facebookról.
2021. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Egy év nem olyan sok, ne aggódj. Ha nem találtak semmit, előbb vagy utóbb sikerülni fog. Próbáld meg elengedni, lazára venni, nem görcsölni. És ne bújd a Facebook-ot, ne idegesítsd magad vele. Járjatok szórakozni, élvezzétek az életet, és meglátod, meglesz a gyerek is.

N

2021. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%
Hát ha ez a legnagyobb gondod most jobb is hogy nem jön össze .
2021. nov. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

én is hasonlóképp éreztem magam. egész régóta szeretnénk babát, aztán jöttek a hírek, ez terhes, az terhes, stb. örültem neki, de azért kicsit földhöz vágott. azt hittem már hogy valami baj van velem... de most pozitív lett a tesztem! :)

szóval kitartás, jönni fog a pici

2021. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Nézd, mindenki élete más, mindenkinek más van "megírva".

Annyi minden van, ami miatt irigykedhetnénk másokra, de sokkal jobb úgy az élet, ha azt nézed ami van, és nem azt ami (még) nincs.

Az ő gyereküknek most kell megszületni, a tiédnek később. De kitudja, lehet nyáron már te is babázni fogsz :)

Nézd a jó oldalát, neked van még időd felkészülni, élvezni a gyerekmentes életet addig.

Tudom mondani könnyű, de fel a fejjel :)

2021. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%
Döntsd el, a környezetednek akarsz megfelelni, beállni a lájksorba, vagy valóban anya szeretnél lenni?
2021. nov. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem verseny, majd a ti időtök is eljön
2021. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%

Próbáld meg az ovulációs tesztet, ha eddig mlg nem próbáltad.

Ha nem találtak semmi gondot, lehet csak simán rosszkor próbálkoztok.


(Tudom, akkor kell együtt lenni, amikor jól esik, nem menetrend szerint de tegye a szívére a kezét mindenki, ha babát akarsz, csak "megnyomod" azt a pár napot, pedig simán lehet, hogy az előtte vagy épp utána 3 napot kellene, így meg sosem fog összejönni.)

2021. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%
Hidd el én szerettem volna gyereket, de még párom sem volt... Már ott tartottam hogy fogok valami vadidegent egyejszakas kalandra és ily módon esek teherbe, aztán 38 évesen eljott az igazi az életembe és azóta 19 hetes terhes vagyok 🥰 és nem, nem lett belőle egyejszakas dolog, hamarosan eskuvo is lesz, össze iy költözünk, szerető csaladba, varjuk a kicsi fiunkat🥰
2021. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%
Gyerekcsinálásban vesztettetek a többiekkelszemben de keressetek olyan dolgot amiben ti vagytok a jobbak és tudtok vele menőzni facebookon.
2021. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!