Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhszáj helyzete? Most se...

Méhszáj helyzete? Most se sikerült?

Figyelt kérdés

2. Inszem után vagyok.

Hétfön kell teszteljek.

De ma reggel ahogy tettem fel a progi kupot, akadályba ütköztem, kis puha vmibe. Egészen közel a hüvelyemhez. Gondolom ez lenne a méhszájam. Sose vizsgáltam magamat igy.Utána olvastam , ha lent helyezkedik el s puha akkor meg fog jönni. Akkor most se sikerült igaz? Nagyon elkeseredtem. :(



2022. márc. 4. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Nekem lent volt és puha volt akkor is ha megjött és akkor is így volt, amikor pozitívat teszteltem. Akkor annyiban volt más, hogy ovu után nem is ment vissza fel, ahol lenni szokott és nem keményedett meg. Szóval már gyanús volt, hogy valami más, mint szokott. :)
2022. márc. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne agyalj, hétfőn kiderül. Ennél jobb tanácsot nem tudok adni.
2022. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!