Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kérdésem a következő 06.15.é...

Kérdésem a következő 06.15.én volt meg utoljára a mensin 06.24.én voltam eggyütt a párommal ez meghozta a pozitív terhességi tesztet. 08.04.én voltam először dokinál aki megállapította, hogy 7 hetes 1 napos vagyok.. vagyis üres petezsák. Mi lehet??

Figyelt kérdés
Rá egy héttel mentem vissza akkor szikhólyag volt semmi más.ebből még lehet gyerek? Jelenleg 8 hetes és 4 napos vagyok.

2022. aug. 15. 12:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én is ebben bízom,hogy később fogant. Bár igaz 27 naposak a ciklusom ami nem rendszertelen :/
2022. aug. 15. 13:02
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

7 hetesen 1cm felett van az embríó

Màr 4 mm-esen is van szívhang( ha a gép jó, és látszik)


Ha későbbi is volna, akkor is lenen erdemi változás.

Naponta 1 mm-t nőnek kb.


Sajnálom

Részvétem 🖤

2022. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Szívhangot nem néztek mert nem volt embrio
2022. aug. 15. 13:08
 14/19 anonim ***** válasza:
17%
Sajnos a julis 15.-i pozitiv teszttel egyutt valoban ugy tunik, hogy nem fejlodik a megfelelo mertekben. Letezik extrem ritka kivetel, amikor a terhesseg alatt a baba megszokottol lassabban fejlodik, meg is mindenrendben van, de eleg keves ilyen eset van. A jelenlegi meretek 6 hetes terhessegnek felelnek meg. Nem nagyon remenykednek a helyedben, viszont a mutetet elhalasztatnam, most penteken meg biztos, hogy nem mennek, mert mi van, ha te is pont abba a marhakicsi szazalekba tartozol, emiatt elmennek par nap mulva mashova is, ahol tutira korszeru az ultrahang. (Nem tudom, itt milyen volt). A masik, hogy minek egy mutet, ha magatol is kitisztul az esetek legtobb reszeben elobb vagy utobb.
2022. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
6 hetes?? Még sem 8+? Én már nem tudom mit csináljak :(
2022. aug. 15. 13:40
 16/19 anonim ***** válasza:

5-6mm -es szikholyag max. 6 hetes terhessegnek felel meg, a petezsak alapjan meg megfelelo is lehetne a merete, bar 6 hetesen 12 mm-es petezsak sem ritka, igy annak is mar nagyobbnak kellene lennie

[link]


En tovabbra is azt mondom, hogy megnezetnem mashol is.

2022. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt missed ab-om, a műtét napján mégegnézézte 2 orvos is, hogy tuti nem élő terhesség-e (ketten nézték a monitort). Nekem látszott embiró, de semmi életjelenség. 2 hét múlva visszahívtak, akkor sem. Kiírtak műtétre, a műtét napján meg amit írtam, még 2 orvos, csak utána csinálták meg.

Sajnálom, elindult valami de valószínűleg nem lett belőle baba.

2022. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Magnézik nekem is még pénteken q műtét előtt :( sajnálom fogadd őszinte részvétem:(
2022. aug. 15. 14:29
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem akarlak el keseriteni, de próbálj rá felkészülni lelkileg hogy ez most nem sikerült.. és mi hamarabbi felépülést, és pozitív tesztet kívánok.
2022. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!