Nehezen estél teherbe de sikerült?

Figyelt kérdés

Sziasztok, megkérem azokat a hölgyeket akik teherbeesési problémákkal küzdöttek de végül sikerült nekik minden nehézség ellenére hogy írják le a történetüket.

Jelenleg kilátástalannak érzem a helyzetem és jól esne olyan történeteket olvasni amik reményt nyújthatnak.


Megkérem azokat a hölgyeket akik jelenleg is küzdenek ezzel a problémával hogy a negatív hangzatú kommenteket mellőzzék mert szeretném kicsit jobban érezni magam mégha mások sikerén keresztül is történne.



2023. jan. 10. 19:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Kívánom hogy mihamarabb èdesanya lehessèl !

Minden elismerèsem hogy töretlenül hiszitek a csodát, ami meglásd el is fog most már jönni! 💜

Hihetetlenül erős vagy!

Csodállak!

2023. jan. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

10es!nagyon sajnálom és nagyon remélem mihAmarabb anyuka leszel újból!:$

Ahogy kívánom ezt a többbi leeendő anyukának is!:)mihamarabbi boldogságos babavárást kívánok mindenkinek!

2023. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Zsutyi ***** válasza:
100%

Nagyon köszönöm a biztató és együttérző szavakat!

Mi ebben reménykedünk és hiszünk, hogy a vendégbabák után jönnek a szivárvány babáink!

S kívánom én is mindenkinek, aki babát szeretne, hogy álma minél előbb valóra váljon!

2023. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy megosztottad velünk, nagyon ösztönző a kitartásod, és le a kalappal!! ❤️❤️

Majd azért írd meg ha sikerült had örüljünk veled ! 😍❤️

2023. jan. 11. 19:17
 15/19 A kérdező kommentje:
Zsutyi, azóta sikerült a baba?
2023. júl. 25. 19:58
 16/19 Zsutyi ***** válasza:
Hát azóta januárban megcsináltattam az éves rákszűrésem, ami HPV-re magas kockázata jött ki, így áprilisban volt egy lézeres méhszáj műtétem, 3 hete mentem vissza a kontroll rákszűrésre, sajnos több, mint 12 mm vastag volt a méhnyálkahártyám, progeszteronnal próbáltuk lelöketni, de sajnos nem sikerült, még mindig 9 mm. Csinálnom kell még 2 progeszteron kúrát, de ha azzal sem lesz jobb a helyzet, akkor a méhszájzáró műtét él lesz egy egészségügyi küret. S ha ezek megvannak, akkor mehetek a következő beültetésre, ami szerintem csak jövő év elején lehet!
2023. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Huh, kitartást, nálunk ugyanez... augusztusban megyek vissza kontroll rákszűrésre, csak nálunk még a bakterológia is rossz lett.

Nagyon szorítok neked! Hogy bírod?

2023. júl. 26. 19:47
 18/19 Zsutyi ***** válasza:
Fogalmam sincs honnan van erőm minden nap felelni, dolgozni menni, ellátni a feladatainkat. Van egy csodálatos férjem, aki ha nem lenne, akkor biztos feladnám. Természetesen nincs nap, hogy ne gondolnék rájuk,s hiszem, hogy el jönnek az én szivárvány babáink, s hogy ők odafent boldogok!
2023. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Minden elismerésem, hidd el oda értek ti is és minden rendben lesz!!

Kitartást neked addig is!

Én is hiszem hogy várnak már titeket nagyon :)

2023. júl. 29. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!